Eşref Kolçak hastaneye kaldırıldı!

Eşref Kolçak hastaneye kaldırıldı!

Geçtiğimiz ay taburcu olan oyuncu Eşref Kolçak evinde fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı.Ünlülerin sağlık durumlarına ilişkin haberler paylaşan sosyal medya kullanıcısı Onur Akay, geçtiğimiz ay taburcu olan Eşref Kolçak’ın...

Geçtiğimiz ay taburcu olan oyuncu Eşref Kolçak evinde fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı.

Ünlülerin sağlık durumlarına ilişkin haberler paylaşan sosyal medya kullanıcısı Onur Akay, geçtiğimiz ay taburcu olan Eşref Kolçak’ın evinde fenalaştığını ve ambulansla yeniden hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

Akay’ın açıklaması şöyle:

“Bu sabah aldığım haber beni derinden üzdü… İşte yaşlılık ve yalnızlık…

Sanat camiasından hepimizin hem ilgilenmesi, hem de ‘ileride ne olacağım’ diyerek örnek alması gereken bir tablo ile karşılaştım…

Değerli oyuncumuz Eşref Kolçak’tan geçtiğimiz nisan ayında iyi haberler gelmiş ve taburcu olduğunu duyurmuştum.

Hatta Eşref Bey, taburcu olduktan sonra Hülya Koçyiğit’in programının çekimlerine bile katılmıştı. Daha sonra evinde kalmaya başlayan usta oyuncu, evde uzun süre su içmemiş ve böbrekleri iflasa gitmek üzereyken evinde fenalaşmış. Bunun üzerine komşusu ambulansla Gemlik Devlet Hastanesi’ne kaldırmış.

Bazı akrabaları kendisi ile ilgileniyormuş ama şehir dışında olduklarından haftada iki gün gelebiliyorlarmış. Çok zaman refakatçi olmadan hastanede yalnız kalan Eşref Kolçak’a, oyuncu Semra Sima gönüllü olarak bakmak istediğini bana iletti.

Usta oyuncumuzun telefonu bile komşusunda duruyor.

Kendisine acil şifalar diliyorum.”

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam