Estetik bombası ile sosyal medyada şok etkisi yarattı

Estetik bombası ile sosyal medyada şok etkisi yarattı

Manchester United ile sözleşmesi devam etse de takımda mutlu olmadığı konuşulan Cristiano Ronaldo için transfer söylentileri giderek artıyor. Adı her gün başka bir takımla anılan 37 yaşındaki süper yıldız için bu sefer bambaşka bir iddia gündeme geldi.

 Bu iddiayı gündeme taşıyan ise İspanya’nın en çok okunan spor gazetelerinden birisi olan Marca. Söz konusu gazete, Portekizli futbolcunun penisine estetik operasyon yaptırdığını yazdı. İşte haberimizin detayları!

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo için sürekli yeni transfer söylentileri dolaşıyor. PSG, Atletico Madrid, Chelsea gibi takımlarla adı geçen yıldız ismin haberimize konuk olma sebebi ise bunların hiçbiri değil. Marca gazetesi tarafından dün ortaya atılan iddia, tüm dünyanın ilgisini çekti.

En fazla kazanan futbolcular

Buna göre Ronaldo, penisinin olduğundan daha büyük görünmesi adına penisine botoks yaptırdı. Bu tarz operasyonları daha çok cinsel içerikli film yıldızlarının yaptırdığı bilinirken, CR7’nin bu tarz bir haberle gündeme gelmesi şaşkınlık yarattı.

monster ronaldo

Ancak yine de Ronaldo’nun botoks bağımlısı olduğu bir sır değil. Her ne kadar fit vücudunu mükemmel genetiği, egzersiz rejimi ve çalışmasına bağlasa da Ronaldo’nun vücuduna çeşitli operasyonlar yaptırdığı biliniyor. Botoksa binlerce euro harcadığı iddia edilen Portekizli oyuncunun son rötuşu ise cinsel organında yaptırdığı ifade ediliyor. Penis bölgesine yaptırılan botoksun penisin 2 veya 3 cm uzamasını sağladığı ve iki sene boyunca etkili olduğu doktorlar tarafından söyleniyor.

Samsung katlanabilir telefonların tanıtılacağı tarih belli oldu

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji