Evinin önünde saldırıya uğrayan Ahmet Takan’dan açıklama: Doğru bildiklerimi yazmaya devam edeceğim

Evinin önünde saldırıya uğrayan Ahmet Takan’dan açıklama: Doğru bildiklerimi yazmaya devam edeceğim

Ankara Dikmen'deki evinin önünde beyzbol sopalı bir kişi tarafından saldırıya uğrayan Korkusuz Gazetesi yazarı Ahmet Takan, saldırıya ilişkin

Ankara Dikmen'deki evinin önünde beyzbol sopalı bir kişi tarafından saldırıya uğrayan Korkusuz Gazetesi yazarı Ahmet Takan, saldırıya ilişkin açıklama yaptı.

Sözcü Gazetesi’nden Yavuz Alatan’ın haberine göre; Ahmet Takan, hastanedeki ilk tedavisinin ardından olayla ilgili açıklama yaptı.

Takan, "Uzun süredir hatta yıllardır tehdit alıyordum. Ancak bu tehditler şimdiye kadar fiili bir saldırıya dönüşmemişti. Beyzbol sopalı saldırgan aniden üzerine geldi, fark edip geriye doğru hamle yaptım, sopa çantama, sırtıma ve belime geldi. Gazeteci olarak doğru bildiklerimi yazmaya devam edeceğim" ifadelerini kullandı.

Takan, saldırının ardından sosyal medyada yaptığı açıklamada ise, "Evimin önünde güpegündüz uğradığım kahpece saldırı sonrasında telefonum parçalandı.Bana ulaşan, ulaşamayan tüm dostlarıma sevenlerime çok teşekkür ediyorum.Dönüş yapamıyorum.Gayet iyiyim!.Doğruları yazmaya devam edeceğim. Ölene kadar ATATÜRK ve Hasan Tahsin'in izinden ayrılmayacağım" dedi.

Medya