Exxen'de kriz: Leyla ile Mecnun başlamadan bitiyor mu?

Exxen'de kriz: Leyla ile Mecnun başlamadan bitiyor mu?

Exxen'de çalışmaları başlatılan diziden kötü haber geldi.

TRT 1 ekranlarından sevenleriyle buluşan dizinin başrollerinde ise Ali Atay, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskinci gibi birbirinden renkli isimler yer alıyordu. Ani bir final yapan dizinin final sahnesi Burak Aksak dışında kimse tarafından bilinmiyordu. Daha sonra Burak Aksak, Leyla ile Mecnun sevenleri için Leyla ile Mecnun adında bir kitap yayımlamıştı. Fakat dizinin çalışmalarında bir sorun çıktı. Yoksa dizi başlamadan bitecek mi? 

d422b75c4314-7660-5113leylailemecnun.jpg

Dizinin yeniden başlamasını isteyen seyirciler ise Sihirli Annem gibi bir yapımı yeniden yaratan Acun Ilıcalı'ya binlerce yorum ve mesaj atmıştı. Acun Ilıcalı'da bu düşünceleri öneme almış ve çalışmaları başlatmıştı. Oğuzhan Uğur'un programına konuk olarak katılan Acun Ilıcalı, Oğuzhan Uğur'dan da bu teklifi almıştı.

easuk0txwueihuwsoyyg-w.jpg

Dizinin çalışmaları başlamış ve tüm eski oyunculara yeniden teklif gitmişti. Birçok isim bu proje için 'varım' derken bir isimden onay alınmadı. Exxen'de çalışmaları başlayacak olan bir ismin diziyi reddetmesi, Leyla ile Mecnun bekleyenlere büyük bir hayal kırıklığına neden oldu. 

fft371-mf33143547.jpg

Dizide Erdal Bakkal karakterine hayat veren Cengiz Bozkurt, dizinin çalışmalarını reddettiği ve yer almayacağı iddia edildi. İkna çalışmaları ise devam ediyor. Söylentilerin odağında olan Cengiz Bozkurt ise sosyal medya platformları üzerinden konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Sessizliğini koruyan Cengiz Bozkurt ilerde ikna edilecek mi merak konusu oldu.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv