Fatih Altaylı’dan Galatasaraylı Nagatomo'ya tepki çeken sözler!

Fatih Altaylı’dan Galatasaraylı Nagatomo'ya tepki çeken sözler!

HaberTürk'te yayınlanan programda Yuto Nagatomo için tepki çeken ifadeler kullanan Fatih Altaylı, "Galatasaray taraftarı keşke Nagazaki'de bu adam...

HaberTürk'te yayınlanan programda Galatasaraylı Yuto Nagatomo için tepki çeken ifadeler kullanan Fatih Altaylı, "Galatasaray taraftarı keşke Nagazaki'de bu adam gitseymiş diyecek noktaya geldi" dedi.

Galatasaray'da 6-0'lık Real Madrid yenilgisinin yankıları devam ederken Fatih Altaylı yenilgi sebebiyle Fatih Terim'e ağır eleştirilerde bulundu. Galatasaray'ın Japon futbolcusu Yuto Nagatomo'nun son dönemdeki performansını da eleştiren Fatih Altaylı, Nagazaki gafıyla sosyal medyada büyük tepki çekti.

ALTAYLI'DAN NAGATOMO İÇİN NAGAZAKİ YORUMU

Nagatomo'nun performansını yorumlarken "Nagatomo tel tel dökülüyor. Geçen sezon 'Keşke 11 tane Japonumuz olsa' dediğimiz Nagatomo için bu sene 'Ulan keşke Nagazaki'de bu adam gitseymiş' diyecek noktaya geldi Galatasaray taraftarı." ifadelerini kullanması olay yarattı. Kullanıcılar, konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından Altaylı'nın bu sözlerini eleştiren çok sayıda paylaşımda bulundu.

"FATİH TERİM KENDİ GEÇMİŞİNDEN KORKUYOR"

Galatasaray'ın Real Madrid performansı üzerinden eleştirilerde bulunan Fatih Altaylı, "Fatih Terim yüreğini kaybetmiş. Kendi geçmişinden korkuyor. O futbolculardan bir cacık olmayacağı ortada. Fatih Terim ne diyor sürekli? Bunlar şöyle, bunlar böyle. O zaman niye bu futbolcularla oynuyorsun? Aynı ruhsuz, haysiyetsiz, onursuz futbolcular ile sahaya çıkamazsın" diye konuştu.

NAGAZAKİ'YE YAPILAN NÜKLEER SALDIRI

İnsanlık tarihinin en büyük dramlarından biri olarak gösterilen Hiroşima ve Nagazaki nükleer saldırıları, İkinci Dünya Savaşı'nın bitmesine sebep olmuştur. Sadece Nagazaki'de 360 bin kişinin ölmesine on binlerce insanın da kalıcı yaralar almasına neden olan saldırı, 74 yıl önce gerçekleşmişti.