Fatih Portakal’dan Bakan Bekir Pakdemirli’ye ‘kötü söz’ tepkisi

Fatih Portakal’dan Bakan Bekir Pakdemirli’ye ‘kötü söz’ tepkisi

Amasya'daki AKP seçim bürosu önünde gerçekleştirdiği konuşma çok tepki çekti. Pakdemirli'ye tepki gösterilenlerden biri ise Fatih Portakal

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin, Amasya'daki AKP seçim bürosu önünde gerçekleştirdiği konuşma çok tepki çekti. Pakdemirli'ye tepki gösterilenlerden biri ise Fatih Portakal oldu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Amasya'daki AKP seçim bürosu önünde gerçekleştirdiği konuşma çok tepki çekti. Pakdemirli'ye tepki gösterilenlerden biri ise gazeteci Fatih Portakal oldu.

Pakdemirli'nin konuşmasında kullandığı, “Taşova devam diyor mu, bu adilere cevabı sandıkta verecek misiniz?” ifadesi tepkilere neden oldu.

Pakdemirli, “Bakanlığımın birinci ayında bir de baktık ki döviz kurları 4 liradan 7 buçuk liraya çıktı, bir sebebi yoktu. Allah’a şükür kontrolü ele aldık ama son hafta bakıyorsunuz gene bizim ekonomimizle oynamaya çalışıyorlar” ifadelerini kullandı.

FATİH PORTAKAL’DAN TEPKİ

Gazeteci Fatih Portakal, konuya ilişkin twitter hesabından bir açıklama yaptı ve Bakan Pakdemirli’ye tepki gösterdi.

Fatih Portakal'ın tepkisi şöyle;

Kötü söz sahibine aittirin çok ötesinde bir hadsizlik. @TCTarim #BekirPakdemirli dedi ki: “bu adilere sandıkta cevabı verecek misiniz?”

Ben, sandıkta sizin gibi çirkin uslupta olanlara oy vermeyecek olan yurttaşlardanım. Bilin istedim.

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika