Fatih Terim: “Galatasaray’daki ilk imzam ve son imzam''

Fatih Terim: “Galatasaray’daki ilk imzam ve son imzam''

Galatasaray’da Başkan Burak Elmas ile görüşmesinin ardından görevine son verilen Fatih Terim’den ayrılık paylaşımı geldi.

Galatasaray’ın eski teknik direktörü Fatih Terim, sarı kırmızılılardan ayrılığının ardından sürpriz bir paylaşımda bulundu. Terim yaptığı paylaşımda, “Galatasaray’daki ilk imzam ve son imzam…” notunu düştü.

Galatasaray'daki 4. döneminin son bulmasının ardından Terim'den çok konuşulacak bir paylaşım geldi. Ayrılık sonrası ilk kez paylaşım yapan Fatih Terim, "Galatasaray'daki ilk imzam ve son imzam…" dedi. Terim'in bu sözleri ise "Galatasaray'da bir daha görev yapmayacak" diye algılandı.

Süper Lig'de kötü gidişe bir türlü dur diyemeyen Galatasaray'da fatura Fatih Terim'e kesildi. Galatasaray'daki 4. dönemini yaşayan Terim, geçtiğimiz günlerde görevden alındı. Sessizliğini bozan Terim, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

"SON İMZAM"

Fatih Terim, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Galatasaray'daki ilk imzam ve son imzam…" notunu düştü. Terim'in bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve retweet alırken bir kesim de Terim'in bu sözlerini "Galatasaray'da bir daha görev yapmayacak" şeklinde algıladı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor