Fatih Tezcan'dan iç savaş provokasyonu! 'Polis ve asker tükenme noktasına gelir'

Fatih Tezcan, Youtube kanalında skandal bir yayına imza attı. Tezcan, kazanılan seçim zaferini ABD darbesi olarak tanımladığı videosunda Mazbata’nın Binali Yıldırım’a teslim edilmesi halinde muhalefetin sokağa çıkacağını,...

Fatih Tezcan, Youtube kanalında skandal bir yayına imza attı. Tezcan, kazanılan seçim zaferini ABD darbesi olarak tanımladığı videosunda Mazbata’nın Binali Yıldırım’a teslim edilmesi halinde muhalefetin sokağa çıkacağını, bundaki asıl amacın ise ABD müdahalesine zemin hazırlamak olduğunu iddia etti.

İmamoğlu’na henüz mazbatası verilmezken, AKP’ye yakın Youtuber Fatih Tezcan, kanalında yaptığı yayında muhalefet seçmenlerini tehdit etmekle yetinmedi. Tezcan skandal sözlerini, sandıkta kazanılan seçim zaferinin ABD darbesi olarak tanımlayarak sürdürdü.

Mazbata’nın Binali Yıldırım’a teslim edilmesi halinde muhalefetin sokağa çıkacağını, bundaki asıl amacın ise ABD müdahalesine zemin hazırlamak olduğunu öne süren Tezcan, bu konuda ‘bir simülasyon yapıyorum’ diyerek kaos planını şöyle anlattı:

“CHP, DHKP-C, PKK, HDP, İYİ Parti, FETÖ, Saadet Partisi birleş sokağa in. Karşında İstanbul’da 6-7 bin, çevre illerden gelenle beraber 10-15 bin arası Çevik Kuvvet olur. Bir o kadar da jandarmaysa 20-30 bin olur. Bunun takat süresi 2 ile 5 gün arasıdır. Başladıktan sonra 1-2 hafta içerisinde polis ve asker tükenme noktasına gelir. Birinci haftanın sonunda 1-2-3 milyonluk bir miting olursa eğer İstanbul’da, müteakiben yaşanacakları ben size şimdilik söylemeyeyim. Yağılan simülasyona göre ilk haftada 2 ile 5 bin ölü, ABD müdahalesi için 20 ile 50 bin ölü. Bunlar yaptıkları muhtemele simülasyonlar arasında.”

Son Dakika