Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan toplantı yorumu: Dört başkanın da olmasına gerek yok

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan toplantı yorumu: Dört başkanın da olmasına gerek yok

Türkiye Spor Yazarları Derneği, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Beşiktaş...

Türkiye Spor Yazarları Derneği, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, bir araya geleceği bir açık oturum düzenleneceğini açıkladı. Konuya ilişkin Trabzonspor 'habere ilişkilerinin bilgileri olmadığını' belirtirken, Ali Koç 'Mustafa Cengiz'de hazırsa konuşacağımız çok şey var' diyerek çarpıcı göndermelerde bulundu.

Ali Koç'un yaptığı açıklamada;

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Mustafa Cengiz de hazırsa konuşacağımız çok şey var, konular birikti. Dört başkanın olmasına da gerek yok. Bu belki de sorunların ortadan kalkmasını sağlar. Bunun faydalı olacağını düşünüyorum. Dört kulüp başkanını toplamak kolay değil, siz inisiyatif alırsanız olur" demişti.

Trabzonspor resmi sitesinden yaptığı açıklamada;

Trabzonspor, "Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin internet sitesinde dört kulüp başkanının canlı yayında bir araya geleceğine dair bir açıklama yayınlanmıştır. Bahse konu organizasyonla ilgili tarafımıza herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır" ifadelerini kullandı.

{{unknown}}
{{unknown}}

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor