Fenerbahçe, Galatasaray’ın sponsporunu aldı!

Fenerbahçe, Galatasaray’ın sponsporunu aldı!

Fenerbahçe Spor Kulübü, erkek ve kadın voleybol takımlarına HDI Sigorta'nın sponsor olduğunu açıkladı. HDİ Sigorta geçen yıl Galatasaray erkek...

Fenerbahçe Spor Kulübü, erkek ve kadın voleybol takımlarına HDI Sigorta'nın sponsor olduğunu açıkladı. HDİ Sigorta geçen yıl Galatasaray erkek ve kadın voleybol takımının sponsoruydu.

Fenerbahçe'den Galatasaray'a sponsor hamlesi Fenerbahçe Spor Kulübü, erkek ve kadın voleybol takımlarına HDI Sigorta'nın sponsor olduğunu açıkladı. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Ülkemizde voleybol adına birçok ilki hayata geçiren, voleybolu hem kadın hem de erkek branşlarında ülke sporumuzda ve dünyada önemli bir noktaya taşıyan Fenerbahçemiz ile sigorta grubu HDI Sigorta arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.Bu anlaşma doğrultusunda HDI Sigorta, Türkiye’nin en büyük spor kulübü olan Fenerbahçemizin Erkek Voleybol Takımı’nın isim sponsoru oldu.2018-19 sezonunda Kupa Voley’i ve Efeler Ligi’ni şampiyonlukla tamamlayarak kulübümüze çifte kupa sevinci yaşatan Fenerbahçe Erkek Voleybol takımımız, bu başarılarının ardından CEV Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı elde etmişti.

Türk sporunun gelişimi ve başarısı için spora pek çok farklı alanda destek olan HDI Sigorta, Almanya’nın 3. büyük grubu, Avrupa’nın 7. büyük kurumu olarak dikkat çekiyor.Bu anlaşma ile Takımımız 2019-20 sezonunda CEV Şampiyonlar Ligi, Efeler Ligi ve Kupa Voley’de Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı olarak devam edecek.Anlaşmanın kulübümüz ve HDI için başarılı bir işbirliği olmasını temenni ediyor; Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımıza şampiyonluklarla dolu bir sezon diliyoruz.Not: Sponsorluk anlaşmasının imza töreninin tarih ve detayları önümüzdeki günlerde resmi kanallarımız aracılığıyla duyurulacaktır."