Fenerbahçe takıntısı canlı yayında boşanmaya sürükledi: Sen bir gün ölür gidersin gülüm ama Fener bırakmaz

Fenerbahçe takıntısı canlı yayında boşanmaya sürükledi: Sen bir gün ölür gidersin gülüm ama Fener bırakmaz

Fenerbahçe'ye olan takıntısı nedeniyle eşinin terk ettiği Şaban isimli şahıs, "Sen bir gün sabah ölüp gidersin gülüm dedim, ama Fener bırakmaz'" ifadelerini kullandı.

ATV ekranlarında izleyicilerle buluşan 'Esra Erol'da' programına katılan bir çift, gündeme damga vurdu. Fenerbahçeli olan Şaban Duran isimli şahıs, takım sevdası yüzünden 18 Ocak günü eşi Burcu Elmas tarafından terk edilerek Esra Erol'dan yardım istedi.

Evliliklerini bitirme noktasına gelen çiftin yardımına koşan Erol ise Burcu isimli kadına ulaşarak canlı yayına getirdi.

"Hayatımda her zaman Fenerbahçe ön plandaydı"

Kameraların karşısında yaşadığı olayı anlatan Şaban, "Hayatımda her zaman Fenerbahçe ön plandaydı, şimdi yemin ediyorum her zaman Burcu ve çocuklarım ön planda Fenerbahçe en son" ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Erol, Şaban'a "Peki Fener mi, Burcu mu?" sorusunu yöneltti.

O sırada araya giren Burcu ise aynı soruyu daha önce eşine sorduğunu iddia ederek Şaban'ın, Fenerbahçe'yi seçtiğini söyledi.

"Sen bir gün ölüp gidersin gülüm..."

Şaban, eşinin söylediklerini kabul ederek "Fener dedim. Fener hiç ölmez. 'Ama sen bir gün sabah ölüp gidersin gülüm' dedim. 'Ama Fener bırakmaz' dedim. Kusura bakma gülüm" yanıtını verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam