Fenerbahçe taraftarı Yiğit Bulut’un kirli çamaşırlarını ortaya serdi

Fenerbahçe taraftarı Yiğit Bulut’un kirli çamaşırlarını ortaya serdi

Galatasaray'ın, 21 yıl aradan sonra deplasmanda Fenerbahçe’yi 3-1 mağlup ettiği maçın ardından, saray danışmanı Yiğit Bulut, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u

Galatasaray'ın, 21 yıl aradan sonra deplasmanda Fenerbahçe’yi 3-1 mağlup ettiği maçın ardından, saray danışmanı Yiğit Bulut, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u hedef alan açıklamalar yaptı. Bunun üzerine Fenerbahçe taraftarı, Bulut’un sosyal medya arşivini açtı.

Maçın ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç tribünden kendisine edilen ağır küfürler sonrası protokolden aşağıya atladı. Başkanın girdiği Fenerium Alt E tribününde büyük bir arbede yaşandı.

{{unknown}}

Olaylar sıcaklığını korurken, Yiğit Bulut, Ali Koç için “Bu gece, haftalardır taraftarını Devlet’e karşı kışkırtan bu şahsın tribünden kendi taraftarlarının üstüne atlaması ile bitti! çok üzücü” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçeli taraftar grubu 12numara.org ise bu sözlerin ardından Yiğit Bulut’un sosyal medya arşivini açtı.

Taraftarların paylaştığı Yiğit Bulut'un o tweetinde, 7 Şubat MİT kriziyle ilgili, “Hukumet-Cemaat kavgasi var diye bos atip dolu tutan Yerlesik Duzen ve borazani medya guruplari: Aldiniz mi cevabi...” ifadeleri yer alıyor.

Bulut’un bu paylaşımını yıllardır silmemesi ise dikkat çekiyor.

{{unknown}}