Fenerbahçe'de 6 bin 459 oy alan Ali Koç, yeniden başkan seçildi

Fenerbahçe'de 6 bin 459 oy alan Ali Koç, yeniden başkan seçildi

Fenerbahçe'de 6 bin 459 oy alan Ali Koç, yeniden başkan seçildi.

Fenerbahçe'de Olağan Seçimli Genel Kurul sona erdi. 29 bin 9 üyenin oy kullanma hakkına sahip olduğu Fenerbahçe Kulübü'nde 6 bin 682 kongre üyesi sandık başına geldi. 6 bin 459 oy alan Ali Koç, yeniden Fenerbahçe Kulübü Başkanlığı'na seçildi.

Fenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu'nun Divan Başkanlığı görevinde bulunan YDK Başkanı Vefa Küçük, "38 sandığımız var. Oylar bizim önümüzde. En az 3-4 kere de sağlamasını yaptık. 6 bin 459 oy alan Ali Koç, yeniden başkan seçildi" dedi.

Ali Koç: İnşallah güzel bir dönem olur

Ali Koç, 21. sandıkta kullandığı oy sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Başkanı, "Tüm Fenerbahçe camiası için hayırlı, uğurlu olsun. İnşallah güzel bir dönem olur. Eyüp Yeşilyurt, tecrübe ettiklerinden sonra Fenerbahçe'de birlik ve beraberliğin her şeyden önemli olduğunu düşünerek böyle bir karar aldı. Fenerbahçe'nin iyiliğini her şeyin önüne koyduğu için teşekkür ediyorum. Galiba uzun vadeli bir dostluğun tohumlarını attık." dedi. 

Başkan adaylığından vazgeçen Eyüp Yeşilyurt ise "Allah, inşallah başkanımızın ayağını taşa değdirmesin" sözlerini sarf etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor