Fenerbahçe'de Erdem Can sesleri

Fenerbahçe'de Erdem Can sesleri

Başantrenör Igor Kokoskov'un ayrılığının gündemde olduğu Fenerbahçe Beko'da, yardımcı antrenör Erdem Can'ın takımın başına geçeceği iddia edildi.

Fenerbahçe Beko’da koç belirsizliği sürüyor. Geçtiğimiz sezon Igor Kokoskov ile hedeflerinin gerisinde kalan sarı-lacivertliler yola Sırp çalıştırıcı ile devam etmeyi planlıyordu.

Kokoskov Dallas Mavericks yolcusu
Ancak daha önce de NBA’de çalışan Kokoskov’un, Dallas Mavericks’ten teklif alması ayrılık iddialarını güçlendirdi. Nitekim dış basında da sık sık Fenerbahçe’nin Kokoskov ile yollarını ayıracağı haberleri dikkat çekiyor.

Fenerbahçe için Erdem Can iddiası
Son olarak Litvanyalı gazeteci Donatas Urbonas'ın paylaştığı bilgiye göre sarı-lacivertliler, Kokoskov’un yerine geçecek ismi belirledi. Urbonas, Fenerbahçe’nin yardımcı antrenör Erdem Can’ı başantrenörlüğe getireceğini öne sürdü.

CSKA Moskova maçlarında takımı yönetti
Erdem Can geçen sezon Igor Kokoskov’un korona virüse yakalanması nedeniyle sahaya çıkamadığı CSKA Moskova play-off serisinde de takımın başında yer almıştı. Fenerbahçe Beko’da diğer antrenör adayları olarak ise Ufuk Sarıca ve Orhun Ene gösteriliyor.

Spor