Fenerbahçe'den açıklama: İstifa yok

Fenerbahçe'den açıklama: İstifa yok

Aykut Kocaman geri döndü...Osmanlıspor maçı sonrası istifa sinyali veren ancak daha sonra bu kararından vazgeçen Aykut Kocaman, tesislere giriş yaptı.Saat 16.00'daki antrenman için Can Bartu Tesisleri'ne gelen Kocaman'ın önemli...

Aykut Kocaman geri döndü...

Osmanlıspor maçı sonrası istifa sinyali veren ancak daha sonra bu kararından vazgeçen Aykut Kocaman, tesislere giriş yaptı.
Saat 16.00'daki antrenman için Can Bartu Tesisleri'ne gelen Kocaman'ın önemli kararlar alması bekleniyor.

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA: ŞAMPİYON OLACAĞIZ
Sarı-lacivertli kulüp, resmi internet sitesinden bir açıklama yaparak Aykut Kocaman'ın takımın başında olduğunu duyurdu.

İşte o açıklama : 
04 Kasım 2017 günü, deplasmanda oynadığımız Osmanlıspor karşılaşmasının ardından, maç sonucunun vermiş olduğu üzüntü ve duygu yoğunluğu nedeniyle, Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman, ulusal basın önünde birtakım ifadeler kullanmış; bu ifadelerden yola çıkarak birçok iddia ortaya atılmıştır.

Gelinen noktada, Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı’nın Teknik Direktörü Sayın Aykut Kocaman’dır ve hocamız bugünkü idmanda takımımızın başındadır.

HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK
Kaybedilen puanlar, puan tablosundaki durum tabii ki hiçbir Fenerbahçeliyi mutlu edecek cinsten değildir; ancak unutulmamalıdır ki, henüz kaybedilmiş bir şey yoktur. Geçmişte örneklerine şahit olduğumuz gibi, futbol takımımızın geriye düştüğü zamanlar olmuş, ancak büyük taraftarının koşulsuz desteğiyle ayağa kalkmasını bilmiş ve şampiyonluk kupasını gururla kaldırmıştır. Bugün de hedefimiz şüphesiz ŞAMPİYONLUKTUR.

Kamuoyundan ve medyadan beklentimiz, dedikodu haberciliği ve manipülasyonu bir tarz edinmiş gazetecilikten ziyade, kulübümüzden yapılan açıklamalar baz alınarak gündem oluşturulmasıdır.

Mevcut durumda, futbol takımımız, Sivasspor karşılaşması için çalışmalarına Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman önderliğinde başlayacaktır.
Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Spor