Fenerbahçe'den Aykut Kocaman planı!

Fenerbahçe'den Aykut Kocaman planı!

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk şansını mucizelere bırakan ve Avrupa Ligi'nden elenen Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını şimdiden başladı.Bu sezon şampiyonluk yarışına erken veda eden sarı lacivertliler yeni sezon için...

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk şansını mucizelere bırakan ve Avrupa Ligi'nden elenen Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını şimdiden başladı.

Bu sezon şampiyonluk yarışına erken veda eden sarı lacivertliler yeni sezon için hazırlıklarını yapmaya başladı. Advocaat ile yeni sezonda devam etmeyi düşünmeyen sarı lacivertli yönetim Aykut Kocaman'ı takımın başına getirmeyi planlanıyor. Hatta bunun için deneyimli teknik adamla temasa bile geçildi. Konyaspor yönetimi ile yaşadığı gerginlik sonrası ayrılık planları yapan Kocaman, yeni sezonda bir sürpriz olmazsa sarı lacivertli takımın başında olacak.

SEZON BAŞI TEKLİF YAPILMIŞTI
Deneyimli teknik adama sezon başı teklif yapılmıştı. Ancak Atiker Konyapsor'u yarı yolda bırakmak istemeyen Kocaman teklifi geri çevirmişti. Ardından Advocaat göreve gelmişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor