Fenerbahçe'nin efsane başkanı Ali Şen'in oğlu Metin Şen eşinden boşandı

Fenerbahçe'nin efsane başkanı Ali Şen'in oğlu Metin Şen eşinden boşandı

Geçtiğimiz aralık ayında beynine pıhtı atması sonucu hastaneye kaldırılan ve operasyon geçiren Fenerbahçe'nin efsaneleşmiş başkanı Ali Şen'in oğlu Metin Şen boşandı.

Fenerbahçe'de 1981-1983 ve 1994-1998 yılları içinde başkanlık görevini üstüne alan Ali Şen'in oğlu Metin Şen'den gelen fena haber hayranlarını üzüntüye boğdu.

Sarı-lacivertli toplumun efsaneleşmiş başkanı Ali Şen'in oğlu olan ve aralık ayında beynine pıhtı atması sonucu geçirdiği ameliyatla sevenlerini korkutan Metin Şen, Aslı Şen ile olan 23 senelik evliliğini noktaladı. Ünlü çift, boşandıklarını bir basın açıklamasıyla duyurdu.

23 YILLIK EVLİLİK SONA ERDİ

Bir süredir ayrılık haberleriyle gündeme gelen Aslı Şen ve Metin Şen bugün anlaşmalı olarak boşandı. Beykoz Adliyesi’nde görülen dava tek celsede bitti.

Sosyal medya hesabı vasıtasıyla açıklamalarda bulunan Aslı Şen, 23 senelik evliliğin sona erdiğini duyurarak fena haberi verdi.

Şen paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Bir süredir evliliğimizle ilgili yaşadığımız düşünce ayrılıkları sebebiyle karşılıklı konuşup anlaşarak 23 senelik evliliğimizi 13 Mart Pazartesi (bugün) uygar şekilde noktaladık. Acısıyla tatlısıyla geçirdiğimiz kıymetli olan bunca senenin peşinden dostça yollarımızı ayırdığımızı sizlerle de paylaşmak istedik. Her şeyden ilkin iki evladımız için arkadaşlığımız devam edecektir. Bundan sonraki süreçte de birbirimize olan saygımız sonsuz kalacaktır. Konu ile ilgili sizlerden de duyarlılık rica ediyoruz."