Fenerbahçe'nin önceliği kaleci transferi

Fenerbahçe'nin önceliği kaleci transferi

Kaleye takviye yapmak isteyen Fenerbahçe'de gündemdeki isimlerden biri Gökhan Akkan.

 1. Lig’de yer alan Çaykur Rizespor’un kadrosunda Gökhan’ın yanı sıra Tarık Çetin ve Zafer Görgen gibi iki iyi kalecinin daha olması, bu ismin gelme ihtimalini güçlendiriyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un önceki gün Yüksel Divan Kurulu’nda kadro yapılanması hakkında verdiği ipuçlarıyla sarı lacivertlilerde gelecekler ve gidecekler belirginleşmeye başladı.

Hürriyet'in haberine göre, transferde acil ve birinci öncelik Altay’ın arkasında güven verecek ve milli kaleciyle uyumlu çalışıp rekabet edebilecek 1 numara bulmak. Kanarya’da gündemdeki isimlerden biri Gökhan Akkan...

Bu sezon 1. Lig’de mücadele edecek olan Çaykur Rizespor’un kadrosunda Gökhan’ın yanı sıra Tarık Çetin ve Zafer Görgen gibi iki iyi kalecinin daha olması, 27 yaşındaki eldivenin gelme ihtimalini güçlendiriyor.

Geçen hafta Giresunspor’la oynanan hazırlık maçında Gökhan’ın kadroda olmaması kentte ‘Gökhan Fenerbahçe’de’ şeklinde yorumlandı. Koç’un Divan’da yaptığı konuşmada “Kadromuzdan üç oyuncuya çok ciddi, reddedilemeyecek teklifler var. Bakalım neler olacak” sözleri akıllara Attila Szalai başta olmak üzere Diego Rossi, Enner Valencia, Miha Zajc, Pelkas ve Tisserand’a yurt dışından olan teklifleri getirdi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor