Fenomen Cansu Nur Çufalı bu sefer de eşini herkesin önünde dövdü

Fenomen Cansu Nur Çufalı bu sefer de eşini herkesin önünde dövdü

İşte Benim Stilim yarışması ile ünlendikten sonra sosyal medya fenomeni olan Fenomen Cansu Nur Çufalı sorunlar yaşadığı kocası Yusuf Yosi Özlevi bir mekân çıkışı dövdü.

İş insanı Yusuf Yosi Özlevi, eski manken ve fenomen eşi Cansu Nur Çufalı’ya 2 milyonluk boşanma davası açtı. Birbirlerine karşı koruma kararı aldıran taraflar, bir gece lüks bir mekanda karşılaştı. Özlevi, "Çocuğu bırakıp geziyorsun" diye Çufalı’ya tepki gösterdi. Eski manken ise çantasıyla eşini darp etti.

Eski manken ve sosyal medya fenomeni Cansu Nur Çufalı, geçen yıl evlendiği ünlü tekstilci Yusuf Yosi Özlevi'nin kendisini üç kadınla aldattığını iddia etmişti. Bir televizyon programına katılan Çufalı, eşinin kendisini ünlü bir kadınla da aldattığını açıklamıştı.

Sabah gazetesinin haberine göre; Özlevi, eşinin iddiaları sonrası Aile Mahkemesi'ne başvurarak, eşine karşı 1 ay uzaklaştırma kararı aldırdı. Eşinin kendisine iftira attığını ve para koparmak için olmayan aldatma hikayelerini varmış gibi anlattığını ileri süren işadamı, eşinden 2 milyon lira tazminat ile çocuğun velayetini talep etti. Cansu Nur Çufalı da Aile Mahkemesi'ne başvurarak, eşine karşı koruma kararı aldırdı.

Taraflar arasında çekişmeli olarak başlayan boşanma davası sürerken, ilginç bir bir gelişme yaşandı. 11 Kasım gecesi Kuruçeşme'deki ünlü bir eğlence mekanına giden işadamı, karşısında eşi Cansu Nur'u gördü.

Gecenin ilerleyen saatleri olduğu için eşinin yanına giden Özlevi, "Çocuğu her gece evde bırakıp geziyorsun. Burada ne işin var?" diyerek tepki gösterdi. İddiaya göre genç kadın, kendisine tepki gösteren eşine "Sen bana karışamazsın" diyerek tepki gösterdi ve çantayı eline alarak, eşine vurmaya başladı. Taraflar arasındaki kavgayı mekan güvenliği engelledi.

Beşiktaş'taki özel bir hastaneye giderek "basit şekilde tıbbi müdahale ile giderilebilecek yaraları var" şeklinde rapor alan iş insanı, eşinden şikayetçi oldu.

Etiketler :