FETÖ’den atılan memur hakkında şok iddia: İmza atmadan görevine devam ediyor

FETÖ’den atılan memur hakkında şok iddia: İmza atmadan görevine devam ediyor

FETÖ'den KHK ile ihraç edilen AKP'li Uşak Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustaf Dayıoğlu'nun, Valinin gözü önünde işleri denetleyerek görevini sürdürdüğü iddia edildi.Yerel haber sitesi uşak.tv'nin haberine göre Uşak Belediyesi...

FETÖ'den KHK ile ihraç edilen AKP'li Uşak Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustaf Dayıoğlu'nun, Valinin gözü önünde işleri denetleyerek görevini sürdürdüğü iddia edildi.

Yerel haber sitesi uşak.tv'nin haberine göre Uşak Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustafa Dayıoğlu KHK ile görevinden uzaklaştırıldı, memuriyetten çıkarıldı.

Gazetenin haberine göre Mustafa Dayıoğlu hala fiili olarak Fen işleri müdürlüğü koltuğunda. Dayıoğlu'nun sadece imza atmadığı ileri sürülüyor.

Sitede imzasız yayımlanan yazıda şu bilgilere yer veriliyor:

"UTAŞ’çılar (Uşak Taş İşletmeleri Anonim Şirketi) tarafından kullanıldığını bildiğim 64 AK 0.. Plakalı araç beni nerde görse peşime takılıyor. Bu aracın camları filmli olduğu için içinde kim olduğunu göremiyorum. Ama UTAŞ’çıların kullandığını iyi biliyorum. Bu aracı zaman zaman UTAŞ Başkanı Ali Rıza Çümen’de kullanıyor. Bu gün o aracı stadyum kavşakta Ezogelin önünde görünce bakalım bu aracı kim kullanıyor diye beklemeye başladım. Bu arada ne göreyim sağ tarafımda Tarhanacı babada Vali Ahmet Okur ve Mustafa Yeldanlı çorba .içiyorlar sohbet ediyorlar. Karşıda ise UTAŞ Başkanı Ali Rıza Çümen yanında da Fen İşleri Müdürü iken FETÖ’den kararname ile memuriyetten atılan Mustafa Dayıoğlu, Uşak Belediyesinin işlerini UTAŞ ile danışıklı dövüş alan Uşak’ın yeni zengini Fettah Erdoğan ve UTAŞ’ın Baş şoförü Nazmi Peker birlikte kavşağı denetliyorlar. Bu ekip daha sonra ikişer ikişer ayrıldı ve Ali Rıza Çümen ile Uşak’ın yeni Zengini Fettah Erdoğan aynı araç ile, UTAŞ’ın Baş Şoförü Nazmi Peker ile Mustafa Dayıoğlu’da sık sık beni takip eden 64 AK 0.. ile ayrıldılar. Şimdi Bu fotoğrafları yayınlıyor takdiri FETÖ ile mücadele ediyoruz diyenlere ve Uşaklıları Bırakıyorum."

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem