Feyza Aktan o görüntüleri paylaştı, sosyal medyadan açıklama yaptı

Feyza Aktan o görüntüleri paylaştı, sosyal medyadan açıklama yaptı

Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan arasındaki gerilim artıyor. "Bugüne kadar oğlum için sustum" diyen Aktan'ın yakın arkadaşı ile yaptığı telefon görüşmesine ait olduğu iddia edilen ses kayıtları ortaya çıktı.

Oyuncu Feyza Aktan  sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri  kullandı: 

“Oğlumla babasını beklerken onu kapıda oyalamak için eğlendirdiğim bir an... Görüntü uzun ve sonunda babasının gelip oğlunu aldığı bir kayıt... Yaşama alanımın dört bir yanına yerleştirdiği kameralardan bulabildiği ‘kötü anne’ gibi trajedik bir durum yaratmasına ben alışığım. Yine görüş günü dışında göndermemin bedelini ağır ödediğim bir an.”

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Eski eşi Özcan Deniz ile arasındaki gerilim hakkında sessiz kalmayı tercih eden Feyza Aktan, önceki gün ilk kez konuştu.

Özcan Deniz'in kendisine açtığı velayet davası ve oğluyla görüşemediği iddialarına yanıt veren Feyza Aktan, "Bununla ilgili avukatımla beraber ifadeye gideceğiz ve belgelerimizi sunacağız. Telefonum hep açık, oturduğumuz yer aynı. Ki beyan verdiği zamandan 8 gün öncesi Kuzey zaten babasında yatılı kaldı. Üç gün öncesi ise baba oğul cep telefonundan görüntülü konuştu. Bunların hepsi kayıtlı" dedi.

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm-609bb4ba82a3b.webp

"ÜZERİMDE HİÇBİR MAL YOK"

Aktan, Deniz'e "Ya yeniden evlenelim ya da bana 15 milyon TL tazminatı ver" diye rest çektiğiniz iddiaları hakkında "Sözleşmeli boşandık ve hiç para mevzusu olmadı. Bu evlilikten 1 TL bile almadım. Üzerimde hiçbir mal yok. Kullandığım araç bile benim üzerime kayıtlı değil" ifadelerini kullandı.

EVLE İLGİLİ DAVAMIZ DEVAM EDİYOR

Feyza Aktan, eski eşinin evinden çıkmadığı iddialarıyla ilgili de konuştu ve 'Evdeki son günleriniz mi?' sorusunu yanıtladı.

Aktan, "Bunun net cevabını ben de bilmiyorum. Boşandıktan sonra bu evden yaşanmışlıklarımız çok olduğu için taşınmak istedim. Ancak Özcan buna izin vermedi, “Oğlumum düzeninin bozulmasını istemiyorum” dedi. Pandemi başladığı dönem, biz Özcan'ın evinde 5 ay kaldık. Sonra bir gün telefon etti, “Ev tadilata girecek, evi kapatıyoruz” dedi. Ben de yeni ev bakmaya başladım ancak boşanma sözleşmemizde bu semt dışında başka bir yere taşınamayacağım yazıyor. Özcan da bu bölgede gönderdiğim hiçbir evi kabul etmiyor. Çok tıkandım... Sonra bir bakıyorum, eski eşim benim için ‘gaspçı’ diyor. Bu evle ilgili davamız devam ediyor, ne olacağı daha belli değil" diye ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin