FIFA'nın anketini kazanan Fenerbahçe'den çok konuşulacak paylaşım: Aynı cümlede yer alamazsınız!

FIFA'nın anketini kazanan Fenerbahçe'den çok konuşulacak paylaşım: Aynı cümlede yer alamazsınız!

FIFA'nın Twitter'da Fenerbahçe ve Galatasaray arasında başlattığı "Kimin taraftarı daha tutkulu?" adlı anketi Fenerbahçe kazandı.

Bu durum ezeli rakibine gönderme yapan spor kulübü sosyal medya hesabından "Konu gerçek bağlılık ve aidiyetse bizimle aynı cümlede dahi olamazsınız!" dedi.

FIFA'nın Fenerbahçe-Galatasaray anketi için 1 buçuk milyondan fazla oy kullanıldı. Sarı-lacivertliler 57,3 oy oranıyla rakibini geride bıraktı. Anketin sona ermesinin ardından Fenerbahçe'den Galatasaray'a "aidiyet ve bağlılık" göndermesi yapıldı Independent Türkçe'nin haberine göre; FIFA'nın yaptığı "Hangi takım daha tutkulu taraftara sahip" anketini yüzde 57,3 oyla Fenerbahçeli taraftarlar kazandı. FIFA'nın Fenerbahçe ve Galatasaray'ın taraftarlarına ilişkin başlattığı en çok oyu sarı-lacivertliler aldı. FIFA'nın Twitter hesabından Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarını kastederek "Hangi takım daha tutkulu taraftara sahip?" sorusunu sorduğu ankette, 1 milyon 574 bin 203 kişi oy kullandı. Sarı-kırmızılılar yüzde 42,7 oy alırken, Fenerbahçe yüzde 57,3 oy alarak anketi önde bitirdi.  

FENERBAHÇE'DEN GALATASARAY'A GÖNDERME

Fenerbahçe, FIFA'nın sosyal medyada başlattığı anketin sonuçlanmasının ardından Galatasaray'a göndermede bulundu. Ankette yüzde 57,3 oy alarak birinci olan Fenerbahçe, Twitter hesabından bir paylaşımda bulunarak rakibine göndermede bulundu:

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor