Fikret Orman: TFF ile ilgili düşüncem...

Fikret Orman: TFF ile ilgili düşüncem...

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Dorak Tour ile yapılan basın toplantısında açıklama yaptı. Orman, Şenol Güneş ile sezon sonuna kadar devam edeceklerini söyledi ve federasyon başkanlığı gibi bir niyeti olmadığını ifade etti.

Beşiktaş Kulübü, Dorak Tour ile işbirliği anlaşması imzaladı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın açıklamaları şöyle;

'UZAK DOĞU PROJEMİZ VAR'

Burada güzel bir stat yapalım ve herkes turlar ile burayı gezsin istiyordum. Nasip bugüneymiş. Dorak tura teşekkür ediyorum. İş birliği ile tüm dünyaya Beşiktaş'ın tanıtımını aktif olarak yapacağız. Uzak Doğu pazarında çok kuvvetliler. Bunlarla beraber bütün ofislerlerde Beşiktaş'ın tanıtımı olacak. Beşiktaş tanıtım filmleri dünyanın her tarafında dönecek. 2 senedir uğraşmış olduğumuz ve bundan sonraki hedefimiz olan 100 milyon taraftar projemizdeki en önemli partner ile bu projeyi imzalıyoruz. Bu sene Uzak doğu projemiz var. Belki buradan taraftarlarımızı da oraya götürürüz. Çok da ses getirir.

TÜRKİYE ŞANSSIZ BİR SÜREÇ YAŞADI

Stat açılması ile birlikte Türkiye şanssız bir süreç yaşadı. Stadımızın orada patlayan bomba ve o zaman ki terör eylemleri ülkemizdeki turist sayısını aşağıya indirdi. Dolmabahçe Sarayı'na gelişler de azaldı. Bu sene İstanbul'a 15 milyonun üzerinde turist bekleniyor. Şimdi iyi bir sürece gireceğiz. Beşiktaş'ın en önemli şeyi marka değeridir. Her insana dokunmak, Beşiktaş ile alakalı hatıra bırakmak önemli bir şey. Barcelona maçına gidiyoruz stadın yarısından fazlası turist oluyor. Türkiye'de neden olmasın? Bunu yukarlara çıkarmak istiyoruz. Dorak Holding ile 3 yıllık bir anlaşma yapacağız.

'TFF İLE İLGİLİ DÜŞÜNCEM YOK'

Beşiktaş'ın muhalefet çetesi benden kurtulmak için beni göndermediği yer kalmadı. Burada kulübümde hizmet etmekten gurur duyuyorum. TFF ile ilgili düşüncem yok. Ben şuanda Beşiktaş Kulübü Kulüp Başkanıyım. Ben aday değilim. Şenol hoca ile sözleşmemiz sezon sonu bitiyor. Mayıs ayında kongremiz var. Şenol ağabey ile oturur konuşuruz. Kalmak istiyorsa sözleşme yaparız. Şenol Güneş , Milli Takıma dönmek isteyebilir. Ona da saygı duyarım. Biz sezon sonuna kadar hocamız ile çalışacağız.

Yusuf ağabeye camia olarak destek olmaya çalıştık. Hep pozitif hareket etme gayretinde olduk. Çok gayretli çalışkan. İyi hizmetler yaptı. Yaptığı hizmetler için teşekkür ediyoruz. Sabri hocayı da çok severiz. Ekibinde Mustafa Çulcu, Muhittin Boşat gibi önemli isimler var. Niyetlerinin iyi olduğunu düşünüyorum. Hemen gelir gelmez MHK'yı sürece sokmamamız lazım. Önümüzdeki sezondan itibaren ciddi faaliyet yapacaklarını düşünüyorum. Allah utandırmasın.

 'DERBİ KAGAWA İÇİN ÇOK ÖNEMLİ'

Beşiktaş futbol takımı iyi oyunculardan kurulu olmalı. Biz Japonya'dan oyuncu almak için oyuncu almayız. Kagawa'da iyi oyuncu. Bu hafta ki derbi onun için çok önemli. Kendini gösterebilir. Onun da mutlu olacağı, Beşiktaş taraftarının mutlu olacağı bir sezon diliyorum. Şekilsel yapılan şeyler bir süre sonra gider. Mesele ciddi işler yapmaktır. Ciddi ilgilendiğimiz futbolcular var.

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor