Finale yaklaşan Çukur'da son dakika gelişmesi

Finale yaklaşan Çukur'da son dakika gelişmesi

Show tv’de yayınlanan ve yeni bölümleriyle ekranlarda büyük bir yankı uyandıran Çukur dizisinde son zamanlarda yaşanan olaylar herkesi büyük bir şaşkınlığın içerisine sürükledi.

Dizide ileri bir tarihe gidilmesi dikkatlerden kaçmazken Yamaç’ın Afganistan’dan dönüşü Çukur’un her sokağını adeta yankıladı. Yavaş yavaş herkes Yamaç’ın geldiğini öğrenmişti. Bu isimlerden birisi de elbette Kulkan Erdenet oldu.

Kulkan Erdenet’in hain planı sonrasında Afganistan’a kaçırılan Yamaç’ın sonunun ne olacağı merak konusuydu. Çukur’un geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni bölümünde ise Yamaç beklenmedik bir şekilde yeniden evine ve ailesine döndü. Halini görenler ise şaşkınlığına engel olamadı. Bunun yanı sıra Afganistan’dan dönen Yamaç’ın Kulkan Erdenet hamlesinin ne olacağı merak ediliyordu. Kulkan yakayı ele verince Yamaç ve Vartolu harekete geçti.

Ay Yapım imzalı olan Çukur dizisinin 117. bölümünden ön izleme sahnesi seyirciye aktarıldı. Milyonlarca kişi o sahnelerle beraber şaşkınlığına engel olamadı. Heyecan dolu bir bölümün yayınlanacağını anlayan seyirci nefesini tutmaya başlayarak Yamaç, Kulkan Erdenet ve Vartolu arasında yaşanacakları beklemeye başladı. Çukur daha şimdiden olay oldu.

Yamaç, Kulkan Erdenet’ten intikamını alacak!

Çukur dizisinin yayınlanan yeni bölüm tanıtımında tüm dengeler değişti. Yayınlanan tanıtımda Kulkan Erdenet’i kovalayan Vartolu, heyecanları doruklara çıkarmıştı. Tam o sırada Kulkan’ın karşısına Yamaç’ın çıkması ise dengeleri değiştirdi. Kulkan’ı yakalayan Yamaç, sinirlerine hakim olamadı ve onu yerde güzel bir şekilde dövmeye başladı. O sırada Vartolu, Yamaç’a sakin olması gerektiğini söyledi. Yamaç ise “Bundan sonrası bende, git sen!” sözlerini dile getirdi.

Vartolu olay yerinden ayrıldıktan sonra Yamaç’ın Kulkan Erdenet’i sürükleyerek götürmesi herkesi büyük bir meraka soktu. Milyonlarca kişi Yamaç’ın Kulkan’dan nasıl bir intikam alacağı hakkında tahminler yürütmeye başladı.

Medya