Finlandiya Başbakanı’ndan kokain partisi açıklaması: Parti yaptık, yeterince çılgındı

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin’in katıldığı bir ev partisinde kokain kullandığı iddia edildi. Marin, kokain iddialarını reddederek, “Arkadaşlarımla bir gece geçirdim. Parti yaptık, yeterince çılgındı, evet” dedi.

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin’in arkadaşlarıyla yaptığı bir ev partisi sosyal medyada gündem oldu. Marin, olayla ilgili açıklama yaparak “uyuşturucu madde kullanmadığını” ve “tamamen yasal şeyler yaptığını” söyledi.

Arkadaşlarıyla partiye katılmasının yanlış olmadığını belirten Marin, “Görüntüler kamuoyuna yansıdığı için hayal kırıklığı yaşadım. Arkadaşlarımla bir gece geçirdim. Parti yaptık, yeterince çılgındı, evet.” şeklinde konuştu.

Euronews’in aktardığına göre; Başbakan Marin Finlandiya medyasına yaptığı açıklamalarda, “Uyuşturucu madde etkisi altında değildim, alkolden başka hiçbir madde kullanmadım. Dans ettim, şarkı söyledim, partiledim ve tamamen yasal şeyler yaptım.” ifadelerini kullandı.

“NEYSEM O OLMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Marin gazetecilere yaptığı açıklamaya şu sözleri de ekledi:

“Bir aile yaşamım var, bir iş yaşamı var ve arkadaşlarımla geçirdiğim boş zamanlarım var. Benim yaşlarımdaki herkes gibi. Şimdiye kadar neysem o olmaya devam edeceğim ve umarım bu kabul edilir”

Önceki ve Sonraki Haberler
Video