Flaş... Pelikan grubunun hedefindeki Didem Yılmaz Habertük'ten ayrıldı

Flaş... Pelikan grubunun hedefindeki Didem Yılmaz Habertük'ten ayrıldı

Uzun süredir Habertürk ekranlarına çıkmayan Didem Arslan Yılmaz'ın veda ettiği ortaya çıktı. Kişisel medya hesabı üzerinden son dakika açıkamasında bulunan Habertürk'ün ekran yüzü yeni adresini de açıkladı.


Ünlü sunucu Didem Arslan Yılmaz Habertürk TV’den ayrıldı: Yeni adresi belli oldu!  Bir Süredir Pelikan Yapılanmasının Hedefinde Olan Didem Arslan Yılmaz Habertürk TV’den Ayrıldı Yılmaz, geçtiğimiz aylarda , organize bir şekilde hedef gösterildiğini ve tehdit mesajları aldığını açıklamıştı

Habertürk suncusu Didem Arslan Yılmaz, kurum ile yollarını ayırdığını duyurdu. Deneyimli sunucunun yeni adresi ise Ciner’in bir başka kanalı olan Show TV olacak.

Ciner Medya Grubu’na bağlı Habertürk’te çok kritik bir gelişme yaşandı. Habertürk ekranlarının sembol isimlerinden biri olan Didem Arslan Yılmaz, kurum ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Medyaradar'ın haberine göre, deneyimli sunucunun yeni adresi ise Ciner’in bir başka kanalı olan Show TV olacak.Yılmaz, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Sevgili Arkadaşlarım, yeni bir yolculuğa çıkıyorum. Haberin farklı bir kulvarında yeni bir program heyecanı içindeyim. Artık Habertürk’de olmayacağım. Ama aynı çatı altında olacağız. Show Tv’deyim artık. Çok uzağa gitmiyorum. Sizleri çok seviyorum, başarılarınızı ilgiyle izlicem hep. Kalbimdeki yeri ayrı Habertürk’ün, çok emek verdim. Acısıyla, tatlısıyla çok anıyla ayrılıyorum. Hepinizi kocaman kucaklıyorum. Reytinginiz, reytingimiz bol olsun” ifadelerini kullandı.

Bir Süredir Pelikan Yapılanmasının Hedefinde Olan Didem Arslan Yılmaz Habertürk TV’den Ayrıldı Yılmaz, geçtiğimiz aylarda , organize bir şekilde hedef gösterildiğini ve tehdit mesajları aldığını açıklamıştı

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika