FOX TV'nin iki dizisi için final kararı geldi

FOX TV'nin iki dizisi için final kararı geldi

Fox TV, reyting yarışında iddiasını sürdürebilmek için her yolu denese de iki dizisi için daha final kararı verdi.

Fox TV’de dizi izlemek isteyenler bu sezon 6 kez hüsranla karşılaştı. Uzak Şehrin Masalı, Son Yaz, Yalancılar ve Mumları, Elbet Bir Gün, Misafir ve Elkızı isimli diziler birbiri ardından yayından kaldırıldı. Tam 11 dizi ile sezona başlayan kanalın, daha sezonun yarısında elindeki 6 dizi gitti. Bu diziler nedeniyle de kanalın yönetimine büyük tepki vardı. Ancak dizi hayranlarının isyanı fayda etmedi, Fox TV iki dizisi için daha final kararı verdi. 

kanunsuz-topraklarbb-ylwz.webp

KANUNSUZ TOPRAKLAR 

29 Eylül 2021 tarihinde ilk bölümüyle ekranlara gelen Kanunsuz Topraklar dizisi güçlü senaryosu ve iddialı oyuncu kadrosuyla dikkat çekmişti. Gold Yapım imzalı Kanunsuz Topraklar reyting listelerinde hızlı bir giriş yapmayı başardı ancak aynı gün seyirci karşısına çıktığı Kuruluş Osman ve Sadakatsiz gibi başarılı dizileri geride bırakamadı. Fox TV, reyting listelerinde hedeflenen başarıyı elde edemeyen Kanunsuz Topraklar için final kararı aldı. Uğur Güneş ve Esra Bilgiç ikilisinin başrolünde yer aldığı, büyük bir hayran kitlesi bulunan ama reytingleri beklentilerin altına düşen Kanunsuz Topraklar 9 Şubat Çarşamba akşamı final yapacak.

askmantikintikam-31bolum11.jpg

AŞK MANTIK İNTİKAM

Haziran ayında başlayan ve bir yaz dizisi olarak ortaya çıkan Aşk Mantık İntikam, ekranda uzun süre kalmayı başardı. İddialı rakiplerine reytingleriyle uzun süre direnen Fox TV dizisi Aşk Mantık İntikam’dan da final kararı geldi.

Burcu Özberk ile İlhan Şen’in başrolünde yer aldığı dizi 8 hafta sonra seyirciye veda edecek.

Fox TV’de yayınlanan Uzak Şehrin Masalı, Son Yaz, Yalancılar ve Mumları, Elbet Bir Gün, Misafir ve Elkızı isimli diziler birbiri ardından yayından kaldırıldı.

Tam 11 dizi ile sezona başlayan kanalın, daha sezonun yarısında elindeki 6 dizi gitti. Reyting listelerindeki kötü reytingler nedeniyle ve sosyal medyada geniş bir takipçi bir kitlesi bulunmayan bu dizilerin kısa bir süre içinde final yapması şaşırtmamıştı.

Fox TV, bu kez ise büyük hayran kitlesi bulunmasına rağmen beklentinin altında kalan iki iddialı dizisi final kararı vermiş oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Medya