Fransa First Lady'si Macron: Melania Trump hapis hayatı yaşıyor

Fransa First Lady'si Macron: Melania Trump hapis hayatı yaşıyor

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron geçtiğimiz günlerde, eşi Brigitte Macron ile birlikte ABD'ye giderek Donald Trump ve eşi Melania Trump ile bir görüşme yapmıştı. Macron'un eşi Brigitte Macron, Washington'a yaptıkları 3...

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron geçtiğimiz günlerde, eşi Brigitte Macron ile birlikte ABD'ye giderek Donald Trump ve eşi Melania Trump ile bir görüşme yapmıştı. Macron'un eşi Brigitte Macron, Washington'a yaptıkları 3 günlük resmi ziyaret esnasında geçirdikleri zamanla ilgili olarak bazı açıklamalarda bulundu.

Fransa'nın Le Monde Gazetesi'ne konuşan First Lady Macron, ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump hakkında yaptığı açıklamada "Dışarıya çıkamıyor. Ben aksine her gün Paris’te dışarı çıkarım" ifadesini kullandı.

BEYAZ SARAY'DA BİR PENCERE BİLE AÇAMIYOR
Brigitte Macron, 'akıllı, nazik ve çekici' diye nitelediği Melania hakkında "Aslında çok eğlenceli. Aynı mizah anlayışına sahibiz. Beraber çok güldük" dedi. Ancak Fransız First Lady, Melania'nın eşi ABD Başkanı Donald Trump'ın ABD Başkanı olmasından beri düşük profil çizen Melania'nın 'hiçbir şey yapamadığını' ve sıkı güvenlik protokollerinin ABD First Lady'sinin özgürlüğünü olumsuz etkilediğini belirtti. First Lady sözlerine "Melania Trump, hapis hayatı yaşıyor; Beyaz Saray'da bir pencere bile açamıyor", "O güçlü bir kişiliğe sahip biri ancak bunu saklamak için çaba gösteriyor" diye devam etti. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya