Futbolculara saldırılar yaygınlaştı...

Futbolculara saldırılan yaygınlaştı. Andy Carroll soygunu olarak bilinen 2017 yılında gerçekleşen olayda, West Ham'ın forvet oyuncusu eğitim alanından eve gittiği sırada saldırıya uğramıştı. Dün ise Mesut Özil ve takım...

Futbolculara saldırılan yaygınlaştı. Andy Carroll soygunu olarak bilinen 2017 yılında gerçekleşen olayda, West Ham'ın forvet oyuncusu eğitim alanından eve gittiği sırada saldırıya uğramıştı. Dün ise Mesut Özil ve takım arkadaşı bıçaklı soygun saldırısına uğradı.

Andy Carrol isimli futbolcunun, 22.000 sterlinlik kol saati soymaya çalışan 22 yaşındaki J. O'Brien için altı yıl hapse istenmişti. Londra'nın kuzey doğusundaki yolda 28 yaşındaki çocuğu takip eden soyguncular, CCTV kameralarında yakalanmıştı. Takip sırasında başka bir motosiklet süren ikinci şüpheli bulunamamıştır.Soygun girişimini reddeden O'Brien, bir diğer beş yıl üç ay hapis cezasına çarptırıldı.

MESUT ÖZİL VE SEAD KOLASİNAC'A SALDIRI

Arsenal forması giyen Mesut Özil ve Sead Kolasinac, Kuzey Londra’da yemek yedikten sonra arabalarını çalmaya çalışan şahısa müdahale ederken bıçaklı saldırıya uğradı. İki oyuncu da saldırıyı yara almadan atlattı. Hemen olay yerine gelen Londra polisi, kamera kayıtlarından saldırganı tespit etmek için çalışmalara başladı.

Dünya