Galatasaray maçı öncesi Ankaragücü'nde şok kavga!

Galatasaray maçı öncesi Ankaragücü'nde şok kavga!

Ankaragücü'nde Gerson Rodrigues, takım arkadaşı Ante Kulusic'le kavga ettiği için yönetim tarafından kadro dışı bırakıldı.

Ligde tutunmaya çalışan Ankaragücü'nde Gerson Rodrigues, takım arkadaşı Ante Kulusic'le kavga ettiği için kadro dışı bırakıldı. Ankaragücü'nün en golcü oyuncularından olan Gerson Rodrigues kritik maçta forma giyemeyecek. Ankaragücü'nde Galatasaray maçı öncesi istenmeyen bir olay yaşandı.

Gerson Rodrigues ile Ante Kulusic arasında fiziksel müdahaleye varan tartışma nedeniyle, Rodrigues kadro dışı kaldı. A Spor'un haberine göre Ankaragücü, maç öncesi takım halinde yürüyüşe çıktı. Yürüyüş tam bitecekken takım antrenörleri oyunculara bir tur daha atılacağını söyledi. Havanın çok sıcak olmasından yakınan ve tura devam etmek istemeyen Gerson Rodrigues itiraz etti.

Rodrigues'in itirazına karşı çıkan tecrübeli oyuncu Ante Kulusic, olaya müdahale etti. İki oyuncu arasında sinirler gerildi ve fiziki müdahaleye kadar varan tartışma yaşandı. Olayın ardından Ankaragücü yönetimi Rodrigues'i kadro dışı bıraktı.