Galatasaray'a tam 53.5 milyon liralık gelir kapısı

Galatasaray'a tam 53.5 milyon liralık gelir kapısı

Galatasaray kol sponsorunu da buldu. Magdeburger Sigorta ile anlaşan Sarı-Kırmızılı kulübün kasasına 6 milyon TL girecek. Cimbom formadaki...

Galatasaray kol sponsorunu da buldu. Magdeburger Sigorta ile anlaşan Sarı-Kırmızılı kulübün kasasına 6 milyon TL girecek. Cimbom formadaki sponsorlarından şimdilik 53.5 milyon lira gelir elde ediyor.

Galatasaray kol sponsorunu da buldu. Magdeburger Sigorta ile anlaşan Sarı-Kırmızılı kulübün kasasına 6 milyon TL girecek.

Cimbom formadaki sponsorlarından şimdilik 53.5 milyon lira gelir elde ediyor. Galatasaray forma göğüs sponsoru Terra Pizza'dan 18 milyon lira kazanıyor.

Kaynak: Takvim

KOMBİNE, LOCA, FORMA

Galatasaray'da Radamel Falcao bereketi başladı. Sarı-kırmızılı takımda dünyaca ünlü yıldızın gelişi ile loca, kombine ve ürün satışında çok hareketli günler geçirmeye başladı! (Hürriyet)

Kolombiyalı yıldızın daha ilk günlerinde yarattığı ekonomi şöyle: Transferin resmiyete dökülmesi ve Falcao’nun İstanbul’a gelmesi ile 4 gün içinde 8 adet loca satışı gerçekleşti.

Türk Telekom Stadyumu’nda hafta içinde satışı gerçekleşen 8 adet locadan Galatasaray Kulübü 4.5 milyon TL gelir elde etti.

Formalar kapış kapış

G.Saray’ın bu sezon kadrosuna kattığı 8 oyuncu için düzenlediği ve Falcao’nun ön planda olduğu imza töreni ise sarı kırmızılılara ciddi bir gelir kaynağı olarak döndü.

Yaklaşık 20 bin sarı kırmızılı taraftarın geldiği imza töreninde Aslantepe Store’da önemli bir alışveriş trafiği yaşandı. Galatasaray taraftarları Falcao forması, tişörtü başta olmak üzere çok sayıda ürün aldı. Sarı kırmızılılar imza töreninin gerçekleştiği çarşamba günü stat mağazası 2 milyon TL ciro yaptı.

Etiketler :