Galaxy A23 5G’nin özellikleri sızdırıld

Galaxy A23 5G’nin özellikleri sızdırıld

Galaxy A serisi bünyesinde güçlü ve popüler modelleri barındırabildiği gibi, daha mütevazi ve bütçe dostu modellerle de anıldığı oluyor. Mütevazi diye nitelendirdiğimiz cihazlara yeni bir katkı yapacak olan Galaxy A23 5G modelinin özellikleri sızdırıldı

Aslında Samsung, Mart ayının sonlarına doğru Galaxy A23 4G ismini verdiği yeni bir akıllı telefonunu satışa sunmuştu. Bugün Geekbench testinde karşımıza çıkan modelse selefinden 5G bağlantı desteğiyle ayrılıyor. Tabi ikisi arasındaki tek farkın bu olduğunu söylemek doğru olmaz.

a23 1

Galaxy A23 5G özellikleri sızdırıldı

Geekbench testi sonucunda öğrendiğimize göre, yeni model karşımıza 6,55 inç büyüklüğünde bir ekranla çıkacak. Gücünü Snapdragon 695 yonga setinden alan yeni modelde 4GB, 6GB ve 8GB olmak üzere üç farklı RAM seçeneği bulunuyor.

Samsung Galaxy Z Fold 4, sadece 254 gram ağırlığında olacak

Test sonucuna göre tekli çekirdek testinden 674 puan alan telefon, çoklu çekirdek performansından ise 2019 puan almış. Telefonun selfie kamerası hakkında şu an için bir bilgi bulunmazken, telefonun arka yüzeyinde 50MP + 8MP + 2MP + 2MP’den oluşan dörtlü bir kamera yapısı mevcut.

Telefonun önümüzdeki günlerde resmen satışa sunulması beklenirken, şu an için fiyat konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Snapdragon 8 Gen 2 beklenenden önce çıkabilir

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji