Galaxy A80 modeli için özel bir video yayınladı

Galaxy A80 modeli için özel bir video yayınladı

Samsung kısa süre önce satışa sunduğu ve hem ön hem de arka kamera olarak kullanılabilen hibrit kamera modülü ile dikkat çeken Galaxy A80

Samsung kısa süre önce satışa sunduğu ve hem ön hem de arka kamera olarak kullanılabilen hibrit kamera modülü ile dikkat çeken Galaxy A80 modeli için özel bir video yayınladı.

Son birkaç yılda akıllı telefonların tasarım anlamında çağ atladıklarını söyleyebiliriz. 2017’de incelen çerçeveler ve çentik tasarımı ile başlayan süreç, 2019’da bambaşka bir boyuta evrildi.

Her ne kadar bazı üreticiler premium modellerinde bile çentik tasarımında ısrarcı olsalar da pek çok üretici, tasarım anlamında başka boyuta geçti diyebiliriz.

Nitekim Samsung da bu üreticiler arasında yer alıyor. Bir süre Infinity Display tasarımında takılı kalan Güney Koreli şirket, sonradan kabuğunu kırarak farklı konseptlerde, farklı tasarımlarla karşımıza çıkmıştı.

Güney Koreli şirketin farklı bir tasarıma yöneldiği modellerden birisi de Galaxy A80 oldu. Uçtan uca çentiksiz tam boy ekranı ile dikkat çeken model, ön kamera çözümü konusunda da farklı bir alternatif sunuyordu.

Kızak açıldıktan sonra arka kamera ön tarafa doğru dönerek, muazzam bir selfie deneyimi sunuyordu. İşte Samsung bu deneyimi daha iyi yansıtabilmek adına özel bir video yayınladı. Dilerseniz bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

NASA’dan 1.8 milyon dolar kazanç elde etti

Bu arada dip not olarak belirtelim. Galaxy A80 Türkiye fiyatı 6000 TL ile 6400 TL arasında değişiyor. Yani bu deneyimi yaşamak istiyorsanız, kesenin ağzını biraz açmanız gerekecek.