Galaxy S10+ LED kılıf ile nasıl görünüyor

Galaxy S10+ LED kılıf ile nasıl görünüyor

Samsung, Galaxy S10+ ailesine yönelik olarak hazırladığı yeni LED kılıflarıyla size farklı deneyimler vaat ediyor. Samsung Galaxy S10+ LED kılıf …

Samsung, Galaxy S10+ ailesine yönelik olarak hazırladığı yeni LED kılıflarıyla size farklı deneyimler vaat ediyor. Mesela, bir gece vakti kendinizi uzay boşluğunu izliyor gibi hissedebilirsiniz. Samsung Galaxy S10+ LED kılıf …

Samsung Galaxy S10+ LED kılıf, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip. Test ettiğimiz kılıfların 28.8 gram ağırlıkta ve 10.85mm kalınlıkta olduğunu belirtelim. Telefonunuza rahatlıkla takabileceğiniz kılıflar, fiziksel tuşlar ve bağlantı noktalarına rahat erişim için kesimli olarak tasarlanmış. Favori rengimizin ise siyah olduğunu söylemeliyiz.

Günümüzde pek çoğumuz akıllı telefonumuzu kılıfla kullanıyoruz. Bazı üreticiler, satışa sundukları telefonun yanında ücretsiz olarak kılıf da veriyor. Tabii gerek mağazalar gerekse de internette pek çok farklı kılıf çeşidi mevcut. Samsung’un ürettiği bu yeni LED kılıflar ise, biraz daha farklı deneyimler sunuyor.

Örneğin, cihazınızı yüz üstü olarak masaya koyduğunuzda, kılıftaki LED’ler yanmaya başlıyor ve ortaya güzel bir görsellik çıkıyor, özellikle de siyah kılıfta. Öte yandan, isterseniz LED kapak uygulamasına giderek çeşitli simgelerden seçimler yapabilirsiniz.

300 TL’ye koruyucu kılıf!

Telefonunuz çaldığında ya da size mesaj geldiğinde, bunları da simgeler aracılığıyla kılıfta görebiliyorsunuz. Eğer arka kamera aracılığıyla selfie çekmek ister ve geri sayımı aktifleştirirseniz, bu süreci de yine kılıfınız üzerindeki LED göstergeden daha rahat takip edebilirsiniz.

Tabii NFC ve kablosuz şarj kullanımlarında kılıfın bir süreliğine devre dışı kaldığını belirtelim. Unutmadan, bir süre sonra avuçta terleme ve sonrasında kaymalara da sebep olabiliyor.

Samsung Galaxy S10+ LED kılıf, ülkemizde yaklaşık 300 TL fiyat etiketiyle bulunabiliyor.

Xiaomi Mi 9T ve iPhone X kamera karşılaştırması

Bilim Teknoloji