Galaxy S11 hakkında ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı

Galaxy S11 hakkında ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı

2019’un amiral gemisi modellerini geride bırakmamızla birlikte gözler 2020 yılında tanıtılacak olan telefonlara çevrildi. Galaxy S11 özellikleri

2019’un amiral gemisi modellerini geride bırakmamızla birlikte gözler 2020 yılında tanıtılacak olan telefonlara çevrildi. Galaxy S11 özellikleri belli olmaya başladı

Akıllı telefon pazarının lider isimlerinden biri olan Samsung, yeni amiral gemisi modelini 2020’nin ilk çeyreğinde tanıtacak. S serisinin yeni modeli hakkındaki ilk detaylar şimdiden ortaya çıkmaya başladı.

Sızıntı dünyasının güvenilir isimlerinden biri olan Max Weinbach Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, S serisinin yeni modellerine ilişkin ilk bilgileri takipçileriyle paylaştı.

galaxy s11

Winbach, Galaxy S11’in Snapdragon 865 ya da Exynos 9830 yonga setiyle geleceğini açıkladı. Açıkçası bu durum çok da şaşırtıcı değil.

Ayrıca daha önce Galaxy S11’de LPDDR5 RAM’in kullanılacağı ortaya çıkmıştı. Bu bilgi ışığında telefonun UFS 3.0 depolama ve 5G desteğinin olacağı da söylenebilir. Elbette tüm S11 modellerinde 5G desteği olup olmayacağı konusunda henüz netleşmiş bir bilgi bulunmuyor.

Google Pixel 4 hakkında her şey ve Türkiye fiyatı

Sonuçta Galaxy S11 modellerinin çıkmasına 5 aydan uzun bir süre var. Dolayısıyla bu süre içerisinde daha pek çok sızıntı ile karşılaşacağımızı söylemek, sanırım pek de yanlış olmaz.