Galaxy Unpacked etkinliğinde hangi ürünlerle tanışacağız

Galaxy Unpacked etkinliğinde hangi ürünlerle tanışacağız

Samsung’un yeni Unpacked etkinliğini 11 Ağustos’ta gerçekleştireceği kesinleşti. Peki bu etkinlikte Güney Koreli üretici karşımıza hangi ürünlerle çıkacak?

Teknoloji gündemini az çok takip edenlerin de bildiği üzere Samsung uzun bir süredir yeni katlanabilir ekranlı modelleri üzerinde çalışıyor. Dolayısıyla yeni etkinlikte iki yeni katlanabilir ekranlı model duyurusunun geleceğini biliyoruz.

galaxy-unpacked.jpg

Normal şartlarda bu etkinlikte yeni Note serisi modeller de tanıtılacaktır. Fakat Samsung’un artık Fold serisi modelleri, Note serisi modellerinin yerine geçireceği iddia ediliyor. Nitekim bu iddia 11 Ağustos itibariyle netlik kazanmış olacak.

Belki de Samsung bize bir sürpriz yapıp, Fold Note tarzı bir model de tanıtabilir. Elbette bu hayli zayıf bir ihtimal. Çünkü şimdiye kadar Fold serisi ile ilgili böyle bir sızıntı gerçekleşmedi.

Şimdilik telefon tarafında Samsung’un Fold 3 ve Flip 3’ü tanıtmasını bekleyebiliriz. Bu iki model haricinde tanıtılacak olan telefonları sürpriz olarak nitelendirebiliriz. Bakalım Samsung beklentileri karşılayabilecek mi?

Leyla ile Mecnun Exxen yayın tarihi

Etiketler :