Gamze Özçelik: Namaz kılıyorum ve kapanacağım

Gamze Özçelik: Namaz kılıyorum ve kapanacağım

Oyuncu aynı zamanda Umuda Koşanlar Derneği Başkanı Özçelik, iktidarın amiral gazetesi Sabah'ın magazin eki Günaydın'a konuştu. Dünyadaki ülkeler arasında en çok Türkiye'nin, mazlumların ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu...

Oyuncu aynı zamanda Umuda Koşanlar Derneği Başkanı Özçelik, iktidarın amiral gazetesi Sabah'ın magazin eki Günaydın'a konuştu. Dünyadaki ülkeler arasında en çok Türkiye'nin, mazlumların ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu belirten Özçelik, ''Uzun süredir namaz kılıyorum. İman etmiş biri olarak kapanmak farz, Allah'ın emri. Kapanmam gerektiğini biliyorum, bunu inşallah başarabilirim'' diye konuştu. 

'KAPANMAM GEREKTİĞİNİ BİLİYORUM'

Uzun süredir AKP'liler kervanına katılma konusunda yoğun çaba gösteren Gamze Özçelik, "İman etmiş bir insan olarak kapanmak farz, Allah'ın emri. Ben bunu kabul etmiş bir insanım. Kapanmam gerektiğini biliyorum. İnşallah başarabilirim. Namaz farz. Uzun senelerdir kılıyorum çok şükür. Namaz bir kavuşma anı. Kılamadığım zamanlar büyük bir huzursuzluk duyuyorum ve bir an önce o kavuşmayı yaşamak istiyorum." dedi.

Geçmişte özel hayatında yaşadıklarıyla adından sıkça söz ettiren ve skandallarla gündeme gelen eski manken Gamze Özçelik'in röportajından başlıklar şöyle:

'HAC'CA GİTMEK İSTİYORUM'

"Umreye birkaç kez gitmek nasip oldu çok şükür. En son sekiz sene önceydi gidişim. Haliyle çok büyük özlem var şu an içimde. Tekrar gitmek istiyorum kutsal topraklara. Hac'ca da gitmek istiyorum mutlaka. En kısa zamanda nasip olur umarım."

'İNSANLARIN NE DÜŞÜNDÜĞÜ DEĞİL ALLAH'IN NE DÜŞÜNDÜĞÜ ÖNEMLİ'

"Tepkileri pek dikkate almıyorum. Benim için insanların ne düşündüğü değil, Allah'ın ne düşündüğü önemli. Hakikate kalplerini kapatanlar tepki gösterebiliyor. İnsan günahlardan, gıybetten ve hasetten arınmadıkça kalbinde kara lekeler taşır. Kalpler karardığında da insan gerçeği göremez, duyamaz. Yaşam ve sosyal medyada maalesef birçok şey kalplerimizi kararttı ve gerçekleri göremez olduk. Ben tepki gösterenlere kızamıyorum bile çünkü hakikati bilmiyorlar."