Gaspçılar kadını öldürüp 3 milyon 300 bin lirasını çaldı, birkaç saat sonra kadının eski eşi intihar etti

Gaspçılar kadını öldürüp 3 milyon 300 bin lirasını çaldı, birkaç saat sonra kadının eski eşi intihar etti

Ataşehir'de bir şirket önünde Sibel Koçan adlı kadın öldürüldü. Kadının içinde 3 milyon 300 bin lira bulunan çantası çalındı. Olaydan birkaç saat sonra, aynı zamanda şirketin ortağı olan Sibel Koçan'ın eski eşi intihar etti.

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde bir şirket binası önünde Sibel Koçan isimli kadın gaspçılar tarafından öldürüldü ve içinde 3 milyon 300 bin lira bulunan çantayı alarak kaçtı. Sibel Koçan'ın eski eşi ve şirketin ortağı ise olaydan sadece birkaç saat sonra intihar etti.

DHA'da yer alan habere göre olay şöyle gelişti:

SAS Holding A.Ş. yönetim kurulu üyesi Sibel Koçan (41) ve yanındaki şirket çalışanı Aydın Mert içinde 3 milyon 300 bin lira bulunan çanta şirket binasından çıkarak lüks cipe binecekleri sırada yanlarına bir araç yaklaştı. Silahlı 3 saldırgan para dolu çantayı almak istedi. Ancak Koçan direnince saldırganlar silahla ateş açtı. Koçan başından Mert ise kolundan yaralandı. Sibel Koçan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Olay yerinde ve araçta inceleme yapan polis, kaçan silahlı saldırganları yakalamak için çalışma başlattı. Silahlı gasp anları güvenlik kamerasına yansıdı .Görüntülerde Sibel Koçan ve yanındaki Aydın Mert'in yanında hafif ticari araç duruyor. Araçtan 2 kişi iniyor. Direksiyon da ise diğer saldırgan yer alıyor.  2 kişi araçtan inerek para dolu çantayı almaya çalışıyor. Bu sırada gaspçılarla Sibel Koçan ve yanındaki kişi arasında arbede yaşanıyor. Saldırganlar ateş ettikten sonra çantayı alıp kaçıyor.