‘Geçinemiyorum’ deyip lüks lokanta açan Demet Akalın ölmeyi düşünmüş!

‘Geçinemiyorum’ deyip lüks lokanta açan Demet Akalın ölmeyi düşünmüş!

Pandemiden dolayı konserleri iptal olduğu için maddi zorluklar yaşadığını iddia edip ardından lüks lokanta açan Demet Akalın, karantina günlerinde..

Pandemiden dolayı konserleri iptal olduğu için maddi zorluklar yaşadığını iddia edip ardından lüks lokanta açan Akalın, karantina günlerinde çok korktuğunu ve bunaldığını belirterek, "Ölmeyi düşündüm. Üzerime çöken ölüm korkusunu atamadım" dedi.

Akalın, üç aylık Koronavirüs karantinasının ardından geçen gün Bodrum'da sahneye çıktı. Akalın, karantina günlerinde çok korktuğunu ve bunaldığını belirterek, "Ölmeyi düşündüm. Üzerime çöken ölüm korkusunu atamadım" dedi.

Demet Akalın, normalleşmenin başlamasıyla sahnelere geri döndü. Posta'nın haberine göre; geçen gün Bodrum'da hayranlarıyla buluşan Akalın, karantina günlerinde çok korktuğunu ve bunaldığını söyledi.

Akalın, "İlk ay çok kötüydüm. Ölmeyi düşündüm. Üzerime çöken ölüm korkusunu atamadım. Arkamda Hira'yı bırakacağım aklıma geldikçe titredim. Sonra toparladım, kendime geldim" dedi.

Karantina boyunca çalışmayan Akalın, maddi sıkıntılar yaşadığını söylemiş ardından sahil kenarında lüks lokanta açmıştı.

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika