Geçinemiyoruz diyen Demet Akalın'dan servet show

Geçinemiyoruz diyen Demet Akalın'dan servet show

Dilbilgisi ve imla hataları yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Demet Akalın, sosyal medyanın dilinden düşmüyor.

Kısa bir süre önce Uludağ'a kayak tatiline giden ünlü isim,  koronavirüse yakalanmıştı. Gitmeden önce ise "Ben hafta sonu gideceğim Uludağ’a. Hiç linç etmeyin. Belki konser falan alırım" sözlerini dile getirmişti. 

Demet Ve Alişan İle Sabah Sabah programına ara vermek zorunda kalan Demet Akalın'ın en yakın arkadaşı Alişan, Demet Akalın'ın koronavirüse yakalandığını dile getirmişti. Okan Kurt'tan sonra yakalandığını da açıklayan Alişan bir anda dikkatleri üzerine çekmişti. Karantina süresi bittikten hemen sonra ise programa kaldığı yerden devam etmişti.

6029a9cb4e3fe11a485586ac.jpg

Karantina süreci bittikten sonra programa aktılan Demet Akalın şimdide soluğunu Dubai'de aldı. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Demet Akalın, gittiği tatilden paylaşımlar yapmayı da ihmal etmiyor. Eşi ve kızıyla geçirdiği güzel tatilden ise bir fotoğraf geldi ki, ağızlar açık kaldı...

demet-akalin2.jpg

Bu yorumlardan birkaçı ise "Hayat valla size güzel", "Siz değil biz geçinemiyoruz", "Sırf yüzük için kendini harcamış", "Fotoğrafa sadece yüzüğe bakarak atmış" oldu. Sevilen sanatçı kısa bir süre önce hem gömleği hem çantasıyla gündeme yeniden gelmişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv