Gelecekten geldiğini öne sürdü ve yalan makinesi testini geçti

Gelecekten geldiğini öne sürdü ve yalan makinesi testini geçti

İngiliz basınının gündeminde geçtiğimiz yıl sosyal medyada ismini duyuran ve 2030 yılından geldiğini öne süren Noah var.Daha önce yayınlanan videolarında geleceğe dair iddialarda bulunan ve anonim kalmak isteyen Noah 2030...

İngiliz basınının gündeminde geçtiğimiz yıl sosyal medyada ismini duyuran ve 2030 yılından geldiğini öne süren Noah var.

Daha önce yayınlanan videolarında geleceğe dair iddialarda bulunan ve anonim kalmak isteyen Noah 2030 yılından geldiğini ve zaman yolcuğunun o yıllarda keşfedildiğini söylüyordu. 

UZMANLAR: '' PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLAR HASTAYI GERÇEK OLMAYANA İNANDIRABİLİR ''

İngiliz Express gazetesinde yer alan habere göre, zaman yolcusu olduğunu iddia eden genç iddialarını kanıtlamak için yalan makinesi testine girdi ve testten geçmeyi başardı. 

zaman-yolcusu-foto.jpg

Gelecekten geldiğini söyleyen Noah’ın iddiaları:

ABD Başkanı Donald Trump'ın 2020 yılındaki seçimden tekrar zafer ile ayrılacak. 

2021 yılına kadar yapay zeka çok daha önemli bir yere sahip olacak. İnsanlar saatte 900 kilometre hızlara ulaşan elektrikli araçlar üretecek. 

2028 yılında insanoğlu yıllardır incelediği ve kolonileştirmek için onlarca proje hazırladığı Mars'a ulaşacak. 

Aynı yıl zaman yolcuğunun keşfedildiği dünya kamuoyuna açıklanacak. 

Ancak uzmanların görüşlerine göre, psikolojik bir rahatsızlığı bulunan bireyler kendilerini aslında olmayan bir şeyin gerçek olduğuna inandırarak yalan makinesini aldatabilir.

zaman-yolcusu-noah.jpg

Noah isimli genç

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya