Gelin ve Damatların Hayallerini Süsleyen Platform: Düğünümüz Var

Gelin ve Damatların Hayallerini Süsleyen Platform: Düğünümüz Var

Düğünümüz var hakkında…

 

Dijital hayatla birlikte dünya değişti ve dünyaevi trendleri de bambaşka bir boyuta taşındı. Bunun en net örneklerinden biri de Düğünümüz Var platformu ile düğün fotoğrafçılığına yansıdı. Artık düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için online rezervasyon yaptırabilir, Hollywood platolarını andıran çekim mekânlarını tercih edebilir ve fotoğrafın ötesinde birçok ek hizmetten faydalanabilirsiniz.  

 

Düğün hazırlıkları yapan çiftlerin, bütün ihtiyaçlarına, üst düzey kurumsal hizmet kalitesiyle cevap veren Düğünümüz Var, düğün fotoğrafçılığının da ötesine geçerek, gelin ve damat pozları için A’dan Z’ye seçenekler sunuyor. Sektörün öncüsü olarak konumlanan Düğünümüz Var platformu; düğün fotoğrafçılığında yeni nesli temsil ediyor.

Benzersiz düğün fotoğrafları ve videoları

120 kişilik profesyonel bir kadroya sahip olan Düğünümüz Var, son teknolojiye sahip kameraları ve çekim ekipmanları ile yüksek kalitedeki en iyi görüntüleri elde ediyor, yetenekli yönetmenleri, sanat ekipleri ve büyüleyici çekim mekânları ileher gelin - damat çekimini, âdeta bir sinema setine dönüştürüyor. 

Düğünümüz Var’dan masalsı atmosferde çekim platoları

Eşsiz atmosferdeki çekim mekânları ile düğün fotoğraflarını büyüleyici bir etkiye kavuşturan Düğünümüz Var, gelin ve damatların hayallerini süslüyor. İstanbul Çekim Platosu, Beykoz Gölü Çekim Mekânı, Beykoz Tarlası Çekim Mekânı ve Düğün Karavanı gibi özel konseptleriyle yeni evlenecek olan çiftlere, sınırsız bir görsel dünya sunan Düğünümüz Var, masalsı platolarının kapılarını açıyor. 

Saç - makyaj ve gelinlik kiralama seçenekleri de var

Düğünümüz Var, dünyaevine girmeye hazırlanan çiftlere, fotoğraf ve video çekim konseptlerinin yanı sıra gelinlik kiralama, saç - makyaj tasarımı gibi paketler ve çekim mekânı seçenekleri de sunuyor. Düğünümüz Var platformu, online rezervasyon kolaylığıyla sunduğu hizmetleri için özel kampanyalar da yapıyor. 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem