Genç aşıklara aileden uyarı geldi

Genç aşıklara aileden uyarı geldi

Geçtiğimiz günlerde Zehra Çilingiroğlu aşkıyla, gündem olan genç işadamı Eray Ölçüm’e ailesinden uyarı geldi. Anne ve babası “Senin Zehra ile değil, kariyerinle anılmanı istiyoruz'' diyerek oğullarına rest çekti...Ünlü...

Geçtiğimiz günlerde Zehra Çilingiroğlu aşkıyla, gündem olan genç işadamı Eray Ölçüm’e ailesinden uyarı geldi. Anne ve babası “Senin Zehra ile değil, kariyerinle anılmanı istiyoruz'' diyerek oğullarına rest çekti...

Ünlü isim Hülya Avşar'la eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra'ya kötü haber… Zehra Çilingiroğlu, aradığı mutluluğu geçtiğimiz ay Ankaralı bir ailenin tek oğlu olan genç işadamı Eray Ölçüm'de bulmuştu.

5a6d7c74c03c0e1eb85fc712.jpg

Geçtiğimiz akşam bir mekan çıkışı aşkıyla objektiflere yakalanan Zehra, "Ilişkiyi hangi taraf başlattı?" sorusuna "Evlenme teklifini ben yaptım" şeklinde esprili bir karşılık verdi. İkilinin aşklarını basının önünde gözler önüne sermesi, Ölçüm Ailesi'ni rahatsız etti. Bunun üzerine uluslararası bir şirket sahibi olan aileden oğullarına uyarı geldi.

KREDİ KARTI LİMİTİ AZALDI

Genç aşıkların magazin manşetlerinde gündem olmasını istemeyen anne Ayşegül ile baba Erhan Ölçüm, oğullarına "Şirketimizin varisi olarak özel hayatınla gündeme gelmeni istemiyoruz. Özel yaşamına saygımız var. Ancak bunu gözlerden uzak yaşamanı arzu ediyoruz" dedi.

Ölçüm Ailesi'nin şirkette aktif olarak görev alan oğullarının iş dışındaki yaşamına özen göstermesi için de genç iş adamının kredi kartlarının limitini düşürdüğü öğrenildi. Zehra'nın da babasından ihtar aldığı konuşulanlar arasında. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem