Genç kadına uyuşturucu verip tecavüz etmeye kalkıştı

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde yol kenarında baygın halde bulunan genç kadına uyuşturucu vererek tecavüz etmeye çalıştığı için gözaltına alınan kişi, suçlu bulunarak tutuklandı ve ceza evine gönderildi.

Tecavüz etmeye kalkışan kişi ilk ifadesinde, "Kıskançlıktan yaptım, buradan dışarı çıkınca yine onun yanına gideceğim" dedi.

  Sakarya'nın Akyazı ilçesinde çevreden geçen vatandaşlar tarafından yol kenarında baygın halde bulunan genç kandına uyuşturucu vererek tecavüz etmeye kalkışan Enes K., tutuklandı. Cezaevine gönderilen Enes K. ilk sorgusunda, İlayda S.'yi kıskandığı için yaptığını belirterek cezaevinden çıktıktan sonra yanına gideceğini söyledi.

GENÇ KADIN, OLAYLAR İLGİLİ SEVGİLİSİNİN ADINI VERDİ

Akyazı ilçesi Kuzuluk Mahallesi'nde yaşanan olayda, yol kenarında baygın halde yatan genç kanını gören vatandaşlar durumu yetkililere bildirdi. Konunun haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan genç kadın, sağlık ekiplerince Akyazı Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Jandarma ekiplerince gerçekleştirilen incelemelerde, gencin darp edildikten sonra baygın bir halde yol kenarına atıldığı belirlendi. İncelemede genç kadının uyuşturucu etkisinde olduğu ve darp edildiği ortaya çıktı. Darp edilen İlayda S.'nin ifadesinden yola çıkan jandarma ekiplerince, genç kadını darp ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan Enes K., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

TECAVÜZ ETMEYE KALKIŞTI

Darp edilerek yol kenarına atılan ve erkek arkadaşı Enes K.'dan şikayetçi olan İlayda S., "6 aydır birlikteydik. Sabah kahvaltı edip buraya geldik. Kuzuluk'ta evdeyken uyuşturucu verdi bana. Sonra tecavüz etmeye kalktı. Ben karşı koyunca darp etti. Sonra evden kaçmıştım, yolda bayılmışım. Kendisinden şikayetçiyim" dediği öğrenildi.

"KISKANÇLIKTAN YAPTIM"

Tutuklanan Enes K.'nin ise, "Kıskançlıktan yaptım, buradan dışarı çıkınca yine onun yanına gideceğim. Onu çok seviyorum" dediği öğrenildi.

Etiketler :