Geniş Ürün Çerçevesi ile Selsil

Geniş Ürün Çerçevesi ile Selsil

Geniş Ürün Çerçevesi ile Selsil Selsil, hayatınızın birçok noktasında karşılaşacağınız sorunlara uygun çözümler getiren ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

 

 

Selsil ürünleri sorun odaklı ilerlediği için sizlere kesin çözümleri sunmaktadır. Bugün Selsil’in sizlere sunduğu ürünleri ve hangi alanlarda hitap ettiğini anlatacağız.

Selsil’in sizin için ürettiği çözümler, ürünleri kullanacağınız yer ve yüzeye göre çeşitlenmektedir. Bunlar; alüminyum, kapı, pencere, mutfak, banyo, ahşap mobilya, dış cephe izolasyon, dekorasyon, kendin yap (DIY), otomotiv, proje ve yangına dayalı yüksek ısı çözümleridir. Bu alanlarda pek çok soruna çözüm bulabileceksiniz.

Selsil Alüminyum Yüzeyde Neler Sunuyor?

Alüminyum yüzey ve malzemelerle alakalı Selsil bizlere pek çok ürün sunmaktadır. Bunlar şu şekildedir; eğer alüminyum yüzde herhangi bir yapıştırma işlemi yapacaksanız veya bu yüzeylerde kaçaklar var ve bunları engellemek istiyorsanız, Selsil sizlere çeşit çeşit silikonlar sunmaktadır. Bu silikonlar sayesinde hem yapıştırma işlemi yapacaksanız güçlü bir yapıştırma yapabilir hem de herhangi bir kaçak sorunu ile karşılaşıyorsanız kaçağa kesin çözüm bulabilirsiniz.

Ayrıca alüminyum yüzeyler kiri çok göstermektedir. Bu yüzeylerdeki kirlerin çıkması da çok zordur. Selsil sizler için bu yüzeylerdeki güçlü kirleri çıkarabileceğiniz temizleme ürünleri sunmaktadır.

Ayrıca alüminyum tezgâh montajı veya evye montajı için kullanabileceğiniz alüminyum montaj ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Selsil Kapılar ve Pencerelerde Neler Sunuyor?

Evimiz ile dışarının bağlantısını kesmede en önemli nokta pencere ve kapılarımızdır. Pencere ve kapılarımızda kullanacağımız malzemelere dikkat etmemiz gerekiyor. Selsil bizler için kapı ve pencerelerde ne sunuyor beraber inceleyelim.

Pencerelerimizin etrafındaki izolasyonu çok iyi yapmanız gerekiyor. Buraya yaptığımız izolasyon hem evinizin sıcaklığını hem de pencerelerinizin sabitliğini etkilemektedir. Selsil bizlere son derece kaliteli hem sıcaklık dengesi sağlayan hem de sağlamlık sağlayan silikonlar sunmaktadır. Ayrıca Selsil markası çok sıcak ve ocakların yanında bulunan pencereler için ısıya ve yangına dayanıklı silikonlar üretmiştir. Bu silikonları her türlü ortamda kullanabilirsiniz.

Ayrıca kapı ve pencerelerin temizliği de çok önemlidir. Selsil buralarda temizlikte kullanabileceğiniz çeşitli temizleyici ürünlerde sizlere sunmaktadır.

Ayrıca pencere ve kapıların menteşe kısımları zamanla ses yapmaya başlamaktadır. Bu noktalar toz ve pislik dolduğu için ses yapmaktadır. Sesin yanı sıra zor açılması da meydana gelmektedir. Selsil bu noktalarda bulunan sorunları çözebilmeniz için yağlayıcı spreylerde sunmaktadır. Bu spreyler sayesinde kapı ve pencereleriniz hem ses yapmak hem de kolay açılır.

Selsil Mutfak ve Banyolarınız İçin Neler Sunmaktadır?

Mutfak ve banyolarımızda genelde su ile çok fazla işimiz olmaktadır. Bu noktalarda suya karşı dayanıklı ve sızdırmayan silikonlar kullanmamız gerekiyor. Selsil bizlere ısıya karşı dayanıklı, temiz görünüm sağlayan silikon, duşa kabin silikon, ayna silikonu gibi birçok silikon çeşidi sunmaktadır. Siz amacınıza uygun silikonu belirleyin gerisini Selsil halleder.

Selsil Ahşap Yüzeyler İçin Ne Sunmaktadır?

Selsil ahşap yüzeyleri sabitleyebilmeniz için tutkal, silikon ve hızlı yapıştırıcı çeşitleri sunmaktadır. Bu yapıştırıcılar ahşap yüzeyler için özel üretilmiş olmaktadır. Ahşap yüzeylerde en önemli konu iz bırakmayan yapıştırıcı kullanılmasıdır. Selsil iz bırakmayan renksiz silikon çeşidiyle sizlere bu konuda destek oluyor.

Selsil Dış Cephe İzolasyonu İçin Ne Sunmaktadır?

Selsin dış cephe izolasyonunu mükemmel bir şekilde yapabilmeniz için pek çok ürün sunmaktadır. Bu noktada sizlere sunduğu silikonlar hem ses hem su hem de hava geçirmeme özelliğine sahiptir. Bu saydığımız üç unsur dış cephe izolasyonlarında olmazsa olmazdır. Bunların yanı sıra dış cephede oluşabilecek olumsuzlukları göz önüne almak gerekiyor. Bu noktada yangına ve ısıya dayanıklı silikonları sizlere sunmaktadır.

Selsil Dekorasyon Konusunda Ne Sunmaktadır?

Selsil dekorasyon konusunda sizlere birçok yapıştırıcı sunmaktadır. Yapıştırıcıların yanı sıra eğer dekore etmek istediğiniz eşyada herhangi bir çatlak bulunuyorsa, bu çatlakları doldurabileceğiniz çatlak doldurucu macunda sizlere sunmaktadır. Yine dekore ettiğiniz eşyaların rengini değiştirmeye karar verdiyseniz, uygulaması son derece kolay sprey boyaları sizlere sunmaktadır.

Selsil Kendin Yap Uygulamaları İçin Ne Sunmaktadır?

Selsin kendin yap uygulaması yapan kişilere yardımcı olabilmek ve desteklemek için pek çok ürünü stoklarına getirdi. Kendin yap uygulamasını yapacağınız yüzey için uygun yapıştırıcıları sizlere sunmaktadır. Bu yapıştırıcıların kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca kendin yap uygulamanızın rengini değiştirebilmeniz için sprey boyaları ile sizlerin yanında. Bu sprey boyaların rengi çok çeşitlidir ayrıca kullanımı da çok kolaydır.

Selsil Otomotiv İçin Neler Sunmaktadır?

Selsil otomotiv sektörüne yönelik çok fazla çeşit sunuyor. Bunları kısaca anlatmaya çalışalım.

Aracınızın motor bakımı ve koruması için birçok ürün mevcuttur. Örneğin bakımını yaparken kullanabileceğiniz sıvı conta bulunmaktadır. Motor temizliğini yapabilmeniz için motor temizleyici sprey sunmaktadır.

Aracınızı temizleyebileceğiniz ve parlatabileceğiniz ürünlerde mevcuttur. Lastik parlatıcı, torpido temizletici, kontak spreyi gibi aracınızda sıklıkla kullanacağınız ürünleri stoklarımızda bulunduruyoruz.

Aracınızın yaptığı sesleri kesmek ve size daha konforlu bir sürüş yapmak için bazı ürünler bulundurmaktadır. Motor bölümünde kayışlarınızın ses yapmaması için kayış spreyi, emniyet kemerlerinin makaraları için emniyet kemeri spreyi, fren balataları için balata temizleyici, sıvı gres yağı gibi pek çok ürün bulabilirsiniz.

Son olarak aracınızda kırık parça bulunuyorsa, bunları rahat, güçlü, hızlı bir şekilde yapıştırmanız için hızlı yapıştırıcı bulunmaktadır. Ayrıca daha farklı yapıştırıcı malzemelerde stoklarda mevcuttur.

Selsil Projeleriniz İçin Neler Sunuyor?

Projelerinizi en iyi şekilde yapıştırabileceğiniz yapıştırıcılar sunmaktadır.

Selsil Yangın ve Yüksek Isı İçin Neler Sunuyor?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi yapıştırma noktalarında kullanılan silikonlar ve yapıştırıcılar yüksek ısıda çözünüyor veya yangında çok kolay yanıyor. Selsil bu durumlar için yangına ve yüksek ısıya dayanıklı yapıştırıcı malzemeler sunmaktadır.

Sponsorlu içeriktir.

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
SON HABERLER
 1. 00:52 17 Üniversite'den yabancı öğrencilerle ilgili ortak bildiri yayınlandı
 2. 00:51 Hurda deyip geçmeyin! Yeni fiyatları tavan yaptı
 3. 00:48 Özel'den, 'Yerel seçimleri Cumhur İttfakı kazandı' diyen Erdoğan'a yanıt geldi
 4. 00:44 Dışişleri Bakanı Hakan Fidan duyuruda bulundu: Sisi Türkiye'ye geliyor
 5. 00:41 Türkiye enflasyonda Avrupa'da birinci oldu: Dünya sıralamasında Afrika ülkelerini de geçti
 6. 00:37 Yeni başkan açıkladı, milyarlık borcu bina üzerine asıldı
 7. 00:35 Maliyetlerdeki aşırı artışın etkisi görüldü: Otomotiv sektörü yatırımda frene bastı
 8. 00:32 Patnos Belediyesi'nde gelen iddia: DEM Parti döneminde araçlar parçalanıp hurdacılara satılmış!
 9. 00:29 Trabzonspor'dan kritik 3 puan geldi!
 10. 00:27 Bu adımları izlerseniz, çamaşır makinenizin kullanım ömrü 30 yıla kadar uzayabilir
 11. 00:27 Tarihi bir adım: ABD'den İsrail Ordusu'na yönelik önemli bir karar!
 12. 00:26 Dışişleri Bakanlığı'ndan İsrailli bakana sert yanıt geldi: Utanması gereken İsrailli yetkililer
 13. 00:23 İsrail'de bir kez daha Netanyahu protestosu gerçekleşti
 14. 00:21 BYD'nin yeni SUV modeli Fang Cheng'in fiyatı açıklandı: Şirket yine piyasayı sarsacak!
 15. 00:20 Filistin Devlet Başkanı: İsrail’in soykırımını durdurmak için çaba göstermiyor
 16. 00:18 Depremden önce kentsel dönüşüm ihalesi alan Türk inşaat devi iflas etti!
 17. 00:15 ABD'den bir ilk gerçekleşti! İsrail askeri birliğine yaptırım hazırlığı
 18. 00:13 Netanyahu, ABD'ye yardım paketi için teşekkür etti
 19. 00:12 Ekonomiye dair Meclis'in kapısında beş yeni düzenleme geldi
 20. 00:09 Araç ve motosiklet fiyatlarındaki yükseliş devam ediyor! İşte en popüler motosiklet markaları
Yaşam Haberleri