Gericilerden Ensar Vakfı'na bir destek daha

Gericilerden Ensar Vakfı'na bir destek daha

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı Karaman'da 10'u raporla kesinleşmiş 45 çocuğa tecavüz iddialarının ardından Ensar Vakfı'na sahip çıktı. Açıklama şu şekilde; ALGI OPERASYONUNU KINIYORUZEnsar Vakfı’nın da üye olduğu...

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı Karaman'da 10'u raporla kesinleşmiş 45 çocuğa tecavüz iddialarının ardından Ensar Vakfı'na sahip çıktı. 

Açıklama şu şekilde; 

ALGI OPERASYONUNU KINIYORUZ

Ensar Vakfı’nın da üye olduğu Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri dün Ensar Vakfı'nın İstanbul Fatih’teki Genel Merkezi’nde buluştu. Düzenlenen basın toplantısında konuşan Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Akbulut, Ensar Vakfı evinde küçük çocuklara cinsel istismar yapıldığı haberlerini anımsatarak, “Yargıya intikal edilmiş olay dolayısıyla, içinde bulunduğumuz bu kuruma karşı da algı operasyonu yapılmaktadır. Bir şahsın suçu dolayısıyla bir kurumun karalanması asla kabul edilemez. Hukukun temel prensiplerine göre, suç ve ceza şahsidir. Her suçlu yaptığının cezasını çeker. Söz konusu menfur olay bahane edilerek, Ensar Vakfı’na yapılan kara propagandayı da kınıyoruz'' dedi.

GENEL