Gmail Dinamik E-Posta ne tür özelliklerle geliyor?

Gmail Dinamik E-Posta ne tür özelliklerle geliyor?

Google, Gmail dinamik e-posta sistemi ile birlikte yeni bir dönem açmaya hazırlanıyor. Şirketin üzerinde en çok çalıştığı uygulamalarından olan Gmail

Google, Gmail dinamik e-posta sistemi ile birlikte yeni bir dönem açmaya hazırlanıyor. Şirketin üzerinde en çok çalıştığı uygulamalarından olan Gmail, gelecek olan dinamik sistem ile çok daha etkileşimli bir kullanım imkanı sunacak.

Gmail Dinamik E-Posta ne tür özelliklerle geliyor. Bilindiği üzere normal şartlarda, herhangi bir Gmail sayfası üzerinden yapabileceğiniz işlemler genellikle kısıtlıdır. Ancak dinamik e-posta dediğimiz yeni sistem sayesinde aynı sayfa üzerinde çok daha farklı işlemler gerçekleştirme imkanınız bulunuyor.

Yeni  e-posta sisteminin getireceği ilk yeniliklerden birisi de e-posta geçmişlerini aynı sayfa içerisinde görüntüleme imkanı olacak. Hem arama geçmişlerinizi kontrol edebilecek, aynı zamanda yine bu sayfa üzerinden maillerinize cevap da verebileceksiniz.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Gmail, 2 Temmuz tarihinden itibaren dinamik e-posta sistemine geçiş yapacak. Ayrıca diğer güncellemelerde olduğu gibi kademe kademe değil, bütün kullanıcılar için aynı anda aktif hale getirilecek.

Şirket etkileşim hızını artırabilmek için yeni sistemler denemeye devam ediyor. Bu yeni e-posta sistemini kullandığınızda, fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarmayı unutmayın.

Samsung Galaxy A70 : Uygun fiyata üst düzey deneyim

Bilim Teknoloji