Godzilla vs. Kong fragmanı

Godzilla vs. Kong ne zaman vizyonda? Filmin başrolünde kimler var?

Efsanevi canavarlar, 26 Mart 2021 tarihine sinemalarda ve aynı gün, bir süreliğine HBO Max'te karşı karşıya gelecek.

Beyazperde'nin haberine göre, "Godzilla vs. Kong"un yapım şirketi Legendary Entertainment, yakın zamanda Warner Bros.'la bir tartışma yaşamış ve stüdyonun filmi HBO Max'te yayınlama kararı üzerine yasal işlem başlatma tehdidinde bulunmuştu. Görünüşe göre Warner Bros. geri adım atmayı düşünmüyor.

İkonikleşen canavar filmleri, modern versiyonların ilki olan ve dünya çapında 514 milyon dolar hasılat elde eden 2014 yapımı Godzilla filmiyle başladı. Daha sonra 2017 yapımı Kong: Skull Island izleyicileri King Kong'la yeniden tanıştırdı. Gösterime giren son film ise 2019 yapımı Godzilla: King of the Monsters oldu. Godzilla vs. Kong, düşük bütçeli gerilim ve korku filmleriyle adından söz ettirmeyi başaran Adam Wingard tarafından yönetildi ve başrollerde Alexander Skarsgard, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall ve Kyle Chandler yer alıyor.
Salgın şartlarında başarılı bir sonuç gibi gözükse de 200 milyon dolar bütçeyle çekilen bir film için düşük bir rakam. 26 Mart'ta salgın şartları belki de umudumuz olduğu üzere daha iyi bir noktaya gelir ve Godzilla vs. Kong'u sinemada izleme şansı elde edebiliriz. 
 

Kültür Sanat