Gökçek, İmamoğlu ve Kaftancıoğlu'nu hedef göstermişti: Deniz Zeyrek gerçeği açıkladı

Gökçek, İmamoğlu ve Kaftancıoğlu'nu hedef göstermişti: Deniz Zeyrek gerçeği açıkladı

Ankara'nın görevden alınan eski Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu hedef gösterdiği

Ankara'nın görevden alınan eski Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu hedef gösterdiği paylaşıma, gazeteci Deniz Zeyrek'ten yanıt geldi.

Kars kazının tanıtımı amacıyla bir restoranda düzenlenen yemeğe katılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun görüntüleri sosyal medyada tartışma yarattı. Yemeğe CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve bir grup gazeteci de katıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Eski Başkanı Melih Gökçek’in eleştirerek paylaştığı görüntülerde kaz yiyen İmamoğlu’nun sohbet ettiği ve etrafıyla şakalaştığı görülüyor.

Gökçek ise görüntüleri “Sizce Canan Kaftancıoğlu, Ekrem İmamoğlu’nun şarap içtiği bu şatafatlı sofrayı niçin sosyal medyaya sızdırdı” diyerek paylaştı.

Yemekte bulunan aynı zamanda Karslı olan gazetecilerden Deniz Zeyrek ise Gökçek’e yanıt verdi. “Sevgili Başkan, yemeği 1 grup Kars/Ardahanlı organize ettik” diyen Zeyrek şu yanıtı verdi:

Her yıl kaz sezonu açılışında yapıyoruz. Geçen yıllarda Sayın Binali Yıldırım ve Ahmet Arslan’ın katılımıyla Ankara’da da yapmıştık. Kazlar Kars’tan bizim köyden geldi. Not: C. Kaftancıoğlu ve E. İmamoğlu su içtiler.

Amacımız Kars’ın ve muhteşem kazın tanıtımıdır. Twitlerinizle yaptığınız katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz. Lütfederseniz, Ankara’da sizinle de Buluşup kaz yemek isteriz.”