Gökhan Özoğuz isyan etti: Kimse kimseyi vatan hainliği ile suçlamasın

Gökhan Özoğuz isyan etti: Kimse kimseyi vatan hainliği ile suçlamasın

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabından dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. Özoğuz, 'Şu ülkede görüş farklılığı nedeniyle kimse...

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabından dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. Özoğuz, 'Şu ülkede görüş farklılığı nedeniyle kimse kimseyi vatan hainliği ile suçlamasın' açıklamasında bulundu.

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabından yine dikkat çeken paylaşımlarda bulundu. Türkiye’de kimsenin görüş ayrılığı nedeniyle vatan haini ilan edilmemesi gerektiğini belirten Özoğuz, “Allah aşkına, şu ülkede görüş farklılığı nedeniyle kimse kimseyi vatan hainliği ile suçlamasın. Bu ülkede herkes vatanın bölünmesine karşıdır. İsteyen varsa da biz karşıyız. İnanç ve kültür farklılıklarını bir göre, vatan severdir. Hepsi yerli ve millidir” dedi.

"EŞİT AİLE BABASI GİBİ"

Ülke yönetiminde eşit olunması gerektiğini belirten Özoğuz, “Vatan severlik bana göre sol görüşlülük, bir başkasına göre ülkücülük, başkasına göre dindarlıkla bağdaşabilir. Herkes burada özgürdür. Fakat ülke yönetimi eşit aile babası gibi olmalıdır. Çocuklarını ayırmaz” ifadelerini kullandı.

Son Dakika Haberleri